Video_ts tiedosto pienemmäksi

Voisiko joku auttaa, kuinka saisin yli 4 gigaisen elokuvatiedoston joka on video_ts tiedostona koneella kutistettua, jotta ei menisi niin paljoa kiintolevytilaa.
6468
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

DVD:lle, niin ei mene ollenkaan tilaa.

Ja se on sitten tarkalleen että VIDEO_TS, eikä tuon nimen kanssa saa sekoilla yhtään.

Äänestä
  • Repe, koklaas piruuttaas vaihtaa se kansio vaikka reperuutikalloOnTyhmä nimiseksi, ei sun kalloos oikeen taida tuo mennä.

    Äänestä

  • ....................... kirjoitti:

    Repe, koklaas piruuttaas vaihtaa se kansio vaikka reperuutikalloOnTyhmä nimiseksi, ei sun kalloos oikeen taida tuo mennä.

    Taitaa kuitenkin ....................... olla tyhmempi kun on noin pihalla asiasta.

    Äänestä

  • Puhuin KANSIOSTA. Sen nimi nyt voi olla mikä tahansa, ennenkin repelle sanonut asiasta, eikä vieläkään ole mennyt jakeluun.

    Äänestä

  • ......................... kirjoitti:

    Puhuin KANSIOSTA. Sen nimi nyt voi olla mikä tahansa, ennenkin repelle sanonut asiasta, eikä vieläkään ole mennyt jakeluun.

    sama mitä sä puhut, ei sulle ole kukaan mitään vastannut.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kakilintu kirjoitti:

Voisiko joku auttaa, kuinka saisin yli 4 gigaisen elokuvatiedoston joka on video_ts tiedostona koneella kutistettua, jotta ei menisi niin paljoa kiintolevytilaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu