energian imutus

kuka osaa

Kuka osaa imeä parantavia voimia esim. maa-energiaa tai taivasenergiaa suoraan elimistöönsä valveutuneisuutta kasvattamalla. Taivas-energiaa voi imeä päänlaen kohdalta ja maa-energiaa jalkojen sekä häntäluun kautta parhaiten. Siis yksinkertaisesti olemalla valveutunut näiden voimien olemassa olosta. Toki koko-elimistö hengitys on tärkeä välivaihe ennenkuin mitään vakavasti otettavaa latausta voi tapahtua.



Tämä on hyväksi terveydelle kun elimistö latautuu ja parantuu hyvin tehokkaasti.

4

617

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • olkaa varovaisia

      mulla ainakin meni energiat pahasti sekaisin, kun päällä seisoessa tuli imaistua liikaa maaenergiaa ja taivasenergiaa vääristä päistä ja nyt ne kaikki tunkee ulos molemmistä päistä.

    • Sive Lee

      Ensi kerran kun olet kipeänä mistä syystä hyvänsä niin älä ota lääkkeitä. Autossakaan sinun ei tarvi käyttää turvavöitä kun aina voit parantua kolarin aiheuttamista vammoista energioillasi ja parantaa sivulliset uhritkin. Puhut yhtä järjettömiä kuin moni kristitty.

      • paranemisia tapahtuu

        vaikka siten maa - taivas tai muuta universaalia energiaa ,mutta moni päänsärky,lihas revähdys,kuukautiskivut eläinten pikku vammat.PARANTUNEET. käsien läpi kanavoimalla parantavaa energiaa.


      • Do.Orochi

        Itsekkään en käytä vilustuneena tai kipeänä lääkkeitä enkä siltikään ole kuollut. Varsin terve olo itseasiassa. Nyt kun vielä saan tupakoinnin lopetettua.

        Ja turvavyöesimerkkisi voi jättää omaan arvoonsa... Miksi käyttää siitbelttejä kun voit parantaa vammat ihanilla lääkkeilläsi?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      74
      1114
    2. 75
      1101
    3. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      48
      1004
    4. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      958
    5. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      51
      935
    6. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      33
      717
    7. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      704
    8. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      34
      607
    9. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      50
      590
    10. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      547
    Aihe