americanarmy

mistä johtuu, että joillain pelaajilla tuntuisi olevan parempi kestävyys vaikka kuinka ampuu niin ei kuole ja itse kuolee helposti. Onko joillain jotain huijauskoodeja.
3336
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei oo eikä tuu.

Äänestä

...poika osua siihen vihulaiseen

Äänestä
  • Kyllä siihen vaan on cräkkeja(et kuole niin helposti,näet seinien läpi,luotisi tappaa helpommin,pystyt hyppiä ja ampua,näet savun läpi,jne.jne...)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietämätön kirjoitti:

mistä johtuu, että joillain pelaajilla tuntuisi olevan parempi kestävyys vaikka kuinka ampuu niin ei kuole ja itse kuolee helposti. Onko joillain jotain huijauskoodeja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu