Sinitarra

Niin. Ongelmana siis sinitarra. Tyhmyyksissäni kovastikkin laitellu julisteita sinitarralla tapettiin.

Mitenkäs saisin nämä jäljelle jääneet rasvaläikät poies?
2565
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Taitavat kadota parhaiten sitten tapetteja uusiessa.
Siihen asti... julisteita päälle.

Äänestä
  • imeyttää silitysraudan kanssa talous- tai imupaperiin.

    Sitten perunajauhoa hieroa siihen tahraan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pois tapetista kirjoitti:

Niin. Ongelmana siis sinitarra. Tyhmyyksissäni kovastikkin laitellu julisteita sinitarralla tapettiin.

Mitenkäs saisin nämä jäljelle jääneet rasvaläikät poies?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu