Xianin temppeli
Nyt pääsin eteenpäin taas mutta mutta, olen kohdassa jossa on monta niitä "ponnahduslautoja" jotka menevät ylöspäin ja kävin avaamassa ylhäällä olevan oven, mutta en pääse niitä ponnahduslautoista eteempäin, pitääkö ottaa vauhtia vai miten siitä selviää?
tomb raider 2
4
596
Vastaukset
Hyppäät paikaltaan siihen ensimmäiseen ja pidät eteenpäin näppäintä pohjassa.Silloin se hyppii ne kaikki ponnahduslaudat ja pääset ylös.Siellä otat vain kiinni ja jatkat peliä.Edellyttäen että olet kohdassa missä arvelen sinun olevan.
Pääsin siitä menemällä siihen ekan harmaan alueeseen seisomaan ja selkä siihen ekaan ponnahduslautaan ja tein takaperin hypyn ja shift pohjassa Lara sinne loikkasi. Harmittaa vaan ku jään aina ihan loppuun jumiin, vaikka tavoitteena on raidata koko peli.
- hgui
viveca87 kirjoitti:
Pääsin siitä menemällä siihen ekan harmaan alueeseen seisomaan ja selkä siihen ekaan ponnahduslautaan ja tein takaperin hypyn ja shift pohjassa Lara sinne loikkasi. Harmittaa vaan ku jään aina ihan loppuun jumiin, vaikka tavoitteena on raidata koko peli.
Ei huolta.Jos olet siinä missä luulen,niin et ole kyllä lähelläkään loppua.
- finloser
hgui kirjoitti:
Ei huolta.Jos olet siinä missä luulen,niin et ole kyllä lähelläkään loppua.
tr1,hyvä tr2 paras, tr3 ei niinkään muuta silti hyvä, tr4 ,tr5 muutama kiva paikka,tr6 kunkku haastava,trlegend pelattu 100% käy tylsäksi, tr anniversary ei niin hyvä kuin 1 koska esim. ihmis enemyt pitää tappaa esityksissä en tykkää siitä . arvostelu:tr1 saa 9 minulta siis.tr2 saa 10. tr3 saa 8½. tr4 saa 9-.tr5 saa 8 . traod saa 9½. trlegend saa 9-. tr anniversary saa 8½.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Sanna: Nvidia sijoittaa miljardi dollaria Nokian osakkeisiin
Nvidia merkitsee osakkeet 6,01 Yhdysvaltain dollarin osakekohtaisella merkintähinnalla tavanomaisten toteutumisehtojen t645680Palkansaajilta kupattiin 27,5 mrd euroa työeläkkeisiin
Jo pelkän himmelin toimintakulut olivat 400 miljoonaa euroa, jolla olisi mukavasti tuottanut myös sote-palveluja hyvinvo1073575Suomessa Pohjoismaiden tyhmimmät demarit......aijaijai..
Lasse Lehtinen sanoo suoraan, että Ruotsissa on fiksummat demarit kuin Suomessa. Ja Tampereella fiksummat demut kuin Hel573448Sanna Marin teki sen, mihin muut eivät pystyneet - sote kerralla maaliin
Yli 15 vuotta Suomessa vatvottu sote-uudistus meni lopulta läpi Sanna Marinin hallituksen aikana. Edeltävät hallitukset52663Lehtinen: "Oli demareidenkin onni, että valkoiset voittivat sodan 1918"
Lasse Lehtisen mukaan vasemmalla on radiohiljaisuus hänen uutuuskirjastaan, "Läheltä piti. Kansakunnan hurjat hetket" L932662SDP:n valtuutettu valehtelee koulutuksensa
SDP:n helsinkiläinen kaupunginvaltuutettu Mahad Ahmed käyttää maisterin titteliä suoritettuaan 60 opintopisteen epäviral742530IL - 100 000 potentiaalista sotilasta pakeni Ukrainasta!
"Ukrainasta nuorten miesten joukkopako Liki 100 000 asevelvollisuusikäistä miestä on poistunut Ukrainasta parin viime k132420Marinin hallitus hyväksyi soten (105-77) vuonna 2021
vastaan äänesti Kok, persut, KD, Liike Nyt. Nyt on sitten käynyt niin kuin on käynyt. Pääkirjoitus: Sanna Marin jätti422394Nepotismi jytkyttää porvaristossa
Taas uutisoidaan, että useampi perussuomalainen kansanedustaja on palkannut oman perheenjäsenensä eduskunta-avustajaksi861967Persut palkkaavat verorahoilla
avustajikseen lapsiaan ja naisystäviään. Juuso on palkannut avustajakseen oman poikansa. Hänen koulutustaustastaan ei3401894