Lavakauden

Olitko lavakauden päättäjäisissä?? Tapasitko suosikkejasi? Kuka voitti tanssihitti kilpailun??
61054
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Oli erittäin hieno ilta. Paikalla oli paljon kestosuosikeita mm.Kääriäinen, danny, fredi ja muita viihdealan tähtiä.
Livemusan puolelta eräs Rocieros jäi mieleen näin bändin kaksikertaa lavalla ja täytyy sanoo uskomatonta musiikkia ja erittäin hieno ESIKOISLEVY!

Äänestä
  • Moikka vaan, joo siellä oltiin mukana katsomassa , hyvä meininki oli, Meiju esitti upean TUNNE biisinsä, todella hieno kuulla se livenä, parhaita Meiju biisejä... monta tuttua tapasin, menoa riitti... Syksyä kaikille..

    Äänestä

  • Moikka vaan, joo siellä oltiin mukana katsomassa , hyvä meininki oli, Meiju esitti upean TUNNE biisinsä, todella hieno kuulla se livenä, parhaita Meiju biisejä... monta tuttua tapasin, menoa riitti... Syksyä kaikille..

    Äänestä

LISÄKSI OLIN NÄKEVINÄNI Rannyn enkelikuoronsa kera , näin varmaksi Ile Vainion, Pertti Haverisen, Sinikka Svärdin, Isabella Hautalan, Saska Helmikallion, Antti Toivosen, Tommi Soidinmäen, Elina Vettenrannan, Tiina Pitkäsen, Heli Ruotsalaisen, Jorma Kääriäisen, Henri Stenrothin, Paula Koivuniemen, Kristiina Mäen 2 lapsensa kanssa, Fredin, Johanna Debreczenin, Meiju Suvaksen, Kauko Simosen, Nino Nymanin, Mareena Silanderin, Kati Tuulian jne...

Äänestä
  • ei ollut tänä vuonna Ikaalisissa, sillä hänellä oli keikka toisaalla! Palkittin kuitenkin siellä lavakauden päättäjäisissä!

    Äänestä

Moikka! Kiva meno oli Ikaalisiissa täytyy myöntää, tuttuja tuli jututettua. Fredi oli siellä, Danny, Paula ja Meiju, joka esitti upean TUNNE biisin, on se kaunis biisi.... Toivotan kaikille aurinkoista syksyy

Äänestä

Kommentoi aloitusta


päättäjäiset kirjoitti:

Olitko lavakauden päättäjäisissä?? Tapasitko suosikkejasi? Kuka voitti tanssihitti kilpailun??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu