Digi Digi!

Miksiköhän 3,4,sub kanavat ei näy omalla antennilla? 1,2,teema näkyy Onks muilla häiriöitä? Voihan tiki!
1637
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

586 000, eli 3,4,sub ja JIM toimii.

682 000, eli 1,2 ja Teema temppuilee.

Ongelmia on kyllä vähän väliä tämän Digi-systeemin kanssa. Digiboxia joutuu käynnistelemään uudestaan kun kuva katoaa ja tekstitykset usein hukassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

Miksiköhän 3,4,sub kanavat ei näy omalla antennilla? 1,2,teema näkyy Onks muilla häiriöitä? Voihan tiki!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu