No niin, tulihan se sieltä! Satu on koko ajan toitottanut kuinka ei tee ruokaa vaan käy vaan ulkona syömässä. On muka kovakin bisnesnainen, ja hah! Selkishähän se, että satu äiti maksaa vuokran ja puhelinlaskunkin ja kustantaa tämän neidin ravintolalaskut! Todella kypsää. Veikkaan, että kun satu "pääsee" kotiin äidinhelmoihin takas, ei taida näitä hänen kertomiaan asiakkaita paljon näkyä. Kyllä lähti ammattiuskottavuus sen siliän tien, jos sitä ylipäätään edes todellisuudessa oli olemassa. Niin ja ne sen jutut 4 kuukauden ryyppyputkesta ma-ti-ke-to-pe-la.... Ei hyvältä näytä!
Satun menestys?
just joo...
2510
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
on töissä? Ja just joo, ryyppyputki! Haistakoon P Meinaan tällänen vanha juoppokaan ei kestä kunnolla moista, saati sitten tollanen prinsessa, sitä paitsi ihan liian skarppi siihen touhuun. Että se on ärsyttävä!
...taitaa satun näkökulmasta tarkottaa sitä että juodaa pari siideriä ja siinähän sitä yhelle päivää, johan sillä hyvän putken saa aikaseks!!! Ei voi kyllä muuta sanoa ku että yritetään kasvattaa omista lapsistamme kuitenki ihan tervejärkisiä, rahan arvon ymmärtäviä nuoria ja aikuisia... jos kaiken saa, niin kuinka sitä voi osata arvostaa???