Älkää hyvät ihmiset ostako enään. Kaikki täyttä paskaa, missälie ja kukalie räpöstää niitä
Bosch - Kodinkoneet
6
5326
Vastaukset
- tuskinsentäänkekkonen
Boschit tehdään tätänykyään etupäässä puolassa ja espanjassa. Paskaa ne on ollu jo vuosia
- ja muille
ei tuo kyllä pidä paikkaansa, jos pitäis koko puulaaki ois jo suljettu. Tälläkin palstalla haukutaan ja kehutaan samoja merkkejä eli mitä tästä opimme?
- ja muille...........
ei tuo kyllä pidä paikkaansa, jos pitäis koko puulaaki ois jo suljettu. Tälläkin palstalla haukutaan ja kehutaan samoja merkkejä eli mitä tästä opimme?
- rälläkkä
Ikäväkyllä pitää todeta, kys. laitteiden kanssa töitä tehneenä, että äiti on oikeilla jäljillä. Laatua oli joskus, vaan ei ole enää. Ei ole ollu pitkään aikaa. Ne jotka väittää toisin väittää yksinkertaisesti siks koska toiset käyttää koneita kevyemmin kun toiset. Huonokin kestää kevyessä käytössä.
Se valmistusmaa ikäväkyllä vaikuttaa suoraan laatuun. - psj1966
rälläkkä kirjoitti:
Ikäväkyllä pitää todeta, kys. laitteiden kanssa töitä tehneenä, että äiti on oikeilla jäljillä. Laatua oli joskus, vaan ei ole enää. Ei ole ollu pitkään aikaa. Ne jotka väittää toisin väittää yksinkertaisesti siks koska toiset käyttää koneita kevyemmin kun toiset. Huonokin kestää kevyessä käytössä.
Se valmistusmaa ikäväkyllä vaikuttaa suoraan laatuun. - rälläkkä
psj1966 kirjoitti:
Kiitos linkistä. Olet levitellyt sitä jo aikaisemminkin ja olen tutustunut siihen(jo aikaisemmin), joten tiedossa on edelleen.
Kuten antamastasi linkistä käy selville, sivusta täytettävät Bosch koneet tehdään muutamaa konetta lukuunottamatta espanjassa tai puolassa.
Kuten varsin hyvin ymmärrät, juuri sivusta täytettävät koneet on perheellisten parissa yleisiä rummun koosta johtuen. Viestiketjun aloittanut viittaa nimimerkillään olevansa perheellinen, joten tässä asiassa kokonaisuudessaan ei varmasti pitäisi olla epäselvyyttä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie2845988Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta453902Purra ryöväsi Marinin Itä.-Suomelle neuvottelemat EU-rahat
Perust vihaavat suomalaisia, mutta eritoten itäsuomalaisia. "Osa kaksikäyttörahoista on alun perin Itä- ja Pohjois-Suom363266Miksi persut hyökkäävät jatkuvasti henkilöitä päin?
Miksei persut yritä lainkaan korjata asioita, vaan koko ajan haukkuvat henkilöitä? Ei tuollaisilla turvanpieksäjillä ole623145Seida Sohrabi: Suomi ei ole rasistinen maa
Seidalta taas täyttä asiaa. Miksi punavihreät naiset eivät pysty samaan - no se ideologia estää. "Meillä on valitettava573040Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut1713005Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten932787Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin912497Abdullah iski Citycenterin vessassa
Miksi näitä juttuja pitää lukea lähes päivittäin? https://www.hs.fi/helsinki/art-2000011913632.html2012115Ranskan vasemmistojohtaja tunnustaa, että väestö on vaihtumassa
ja se on vaan hyvä asia hänen mielestään. Kyseessä siis Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon jonka puheet järkyt772078