Akilla on paras kroppa ja luonne.
Akilla paras kroppa
ja luonne
7560
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
ja ehottomasti isoin ja parhain patti!
Ja syö (mässyttää) kuin ei olisi koskaan ruokaa nähnytkään. Pälyilee ympärilleen kuin pelkäisi jonkun vievän ruoan pois nenän altaan. Esittelee pallejaan auliisti.
Kamala olio, pois seuraavana.
Nigerialainen isä.
Eikös sen maailman kauneimman Lola Odusogankin isä ollut Nigeriasta? Lisäksi mukana on mustalainen ja suomenruotsalainen suru (joka poispotkittiin). Aki on ok!
Sönkkääjä-Aki 36v. käyttäytyy kuin pikku kakara! Äijässä ei ole mitään sellaista tekijää, joka saa aikaiseksi mitään säväreitä.. Olen 29v. nainen.
ei vissiin omalla ukolla ole ihan samanlaista kroppaa sitten.. ja voisin melkein vannoa että jos ihonväri olisi Akilla valkoinen et täällä moisia kirjoittaisi..
Ole ihan rauhassa 29 v nainen, ei se haittaa, ei Aki sua huoliskaan. Häh häh hää!