smt suutin

mikä suutin koko ois hyvä tuohon 07 smt:hen kun se on nyt vakio niin et se vähän kulkis vähän kovempaa mutt ei silleen et menee 60 kymppii vähän alle sen kiito svastauksista jo etu käteen
1118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ei taida suuttimen vaihto paljo auttaa, koska putki tukittu eli pikkasen poraat putkea auki ja joku 70 suutin saattas pelittää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


keke11111 kirjoitti:

mikä suutin koko ois hyvä tuohon 07 smt:hen kun se on nyt vakio niin et se vähän kulkis vähän kovempaa mutt ei silleen et menee 60 kymppii vähän alle sen kiito svastauksista jo etu käteen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu