Tasuri tuli

nähden ihan ok tulos vaikka muutama paikka kyllä tuhrittiin oikein kunnolla.
Ja kiitos netti hyvin näkyi ilman katkoja.
22177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

valitettavasti.

Äänestä

voi poijaat sentään.

Paljonkos sitä onkaan taas minuutteja pelattu maajoukkuetasolla ilman maalia?

Eilen 90 min, lauantaina toisen mokoma jne.

0-0 on huonoin mahdollinen tulos jatkopelien kannalta. Tasurista kun saa vain yhden pisteen ja voitosta kolme. Lisäksi kun tehdyt maalit ratkasee tiukan paikan tullen.

Ei poijaat ei, ei näillä esityksillä saavuteta loppuottelupaikka. Tarvittas ainakin 1 maali per peli, ainakin edes yhtä kovaa joukkuetta vastaan.

semmosia ajatuksia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tilanteisiin kirjoitti:

nähden ihan ok tulos vaikka muutama paikka kyllä tuhrittiin oikein kunnolla.
Ja kiitos netti hyvin näkyi ilman katkoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu