Olen vähän yli 4-kymppinen nainen. Eläkkeellä olevilla vanhemmillani on yleinen rantasauna, joka on kuntalaisten käytössä arkisin 17-21.
Kunta tukee pienellä summalla tätä toimintaa ja järjestää keväisin polttopuut saunalla.
Yleensä saunojia on heti viiden jälkeen pari kolme, mutta puoli yhdeksän maissa ei koskaan ketään.
Vanhempien talo sijaitsee puolisen kilometriä saunalta. Olin vanhempien luona käymässä, tai pikemminkin talovahtina kun olivat eläkeläisretkellä pari päivää.
Kello oli jo 20.40 ja ajattelin käydä laittamassa saunan ovet lukkoon. Usein otin illan päätteeksi itsekin nopeat löylyt.
Ajoin saunalle ja kello oli varttia vaille yhdeksän. En ottanut uimapukua mukaan ollenkaan, koska näin myöhään tuskin kukaan tulisi saunomaan. Jätin vaatteet naisten pukuhuoneeseen ja astuin saunaan.
Yllätys oli suuri, kun lauteilla istuikin joku. Tunsin miehen. 45-vuotias maanviljelijä Onni naapurikylästä oli löylyissä uimahousut jalassa.
-Kauhee kun säikähdin, luulin et tääl ei oo ketää, kun ei ollu autokaan....
Sekunnin sadasosan mielessä oli, hakisinko pyyhkeen ylleni , mutta samantien nousin portaat ylälauteelle Onnin viereen.
- Kesärenki heitti autolla minut tänne, kyyti on kyllä kotiokin, Onni kertoi.
Onnilla oli puolen litran tölkki olutta kädessä ja hän vaikutti ottaneen pari olutta aiemminkin.
Löylyt olivat kuumat ja meninkin uimaan nopasti.
Vesi on lämmintä, varmasti lähes 25 astetta. Pitkä hellejakso oli lämmittänyt veden.
Laiturin päässä oli vettä melkein rinnoilleni.
Onnikin tuli uimaan. Olin jo astumassa ensimmäiselle rapulle, kun Onni sanoi: Älä vielä mee. Tunsin kuinka Onni vei oikean kätensä pepulleni ja alkoi saman tien sormettaa peppureikääni. Vasemmalla kädellä Onni alkoi hieroa pilluani. Olin hetkessä kiihoittunut. Koitin kädellä Onnin jalkoväliin ja huomasin hänen ottaneen uimahousut pois. Otin oikealla kädellä Onnin kalusta kiinni ja runkkasin sitä voimakkaasti. Kalu oli hetkessä aivan kova. Jos joku katsoisi kauempaa, hän ei välttämättä huomaisi mitään, koska tämä tapahtui veden alla.
Onni otti niskastani kiinni ja taivutti rappusia päin. Pyllistin itseni kunnolla Onnille ja tunsin kovan kalun työntyvän pilluuni. Tunne oli ihana, aloin olla todella kiimassa.
Sain ihanan orgasmin ja Onni laukesi pian sisääni.
Rantasaunalla
kesällä....
1
25662
Vastaukset
- Paavo53
Kiitos kirjoituksestasi nimimerkki "kesällä.... "
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle1014646Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖493172Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle852909- 801680
Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.411470450 000 ulosotossa
Suomessa on tällä hetkellä ennätysmäärä ihmisiä ulosotossa. Viime vuonna heitä oli yli puoli miljoonaa. Kuluvan vuoden1021264- 15997
Miksi syyllistät minua siitä etten pysty vastaamaan tunteisiin?
En minä sille mitään mahda. Tuntuu pahalta. En pysty enää keskittymään mihinkään enkä nauttimaan mistään, kun tämä tilan40911Miehen taloudellinen tilanne ja
halu tarjota suojaa kaikin tavoin on usein perheen selkäranka. Siksi naisen ei ikinä pitäisi jättää huomiotta miehen rah25900- 184884