tämä palsta

pääasiassa homoseksuellien seuraama. Useimmat kirjoittajat fantasioivat näköjään miesten välisestä aktista. Onko niin, että ns. piilohomous on luultuakin yleisempää?
2193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sietämättömään keveyteen.

Äänestä
  • tiellä. Itse hoidan maksut aina rahalla. IN CASH OR GOLD! EI IKILAINALLA, EI "RYBBERILLÄ", päinvastoin kuin ehkä jotkut ikilainahemmot korkopaineessa. Ja katsohan, vaikka korot kohta ehkä laskeekin, ehtii vuosikymmenien aikana ikilainasi kanssa tulla monta maailmantalouden kriisiä! Ai niin, eihän ne vaikuta suomeen. Eikä ainakaan tuulipukuihin, koska kaikilla vaikuttaa olevan nettotienestit vähintään 10.000,00 euroa kuussa. HAH! MAA KUTSUU!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


taitaa olla kirjoitti:

pääasiassa homoseksuellien seuraama. Useimmat kirjoittajat fantasioivat näköjään miesten välisestä aktista. Onko niin, että ns. piilohomous on luultuakin yleisempää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu