...vai johtuko vaa kylmästä ettei timolla heilunu juostessa ku kassit..tuskin on hirveetä pelimies mainetta niittäny noilla vehkeillä...tai sit muijat ei oo kehdannu kauheesti kerskua jälkeen päin.
MUNATON
PELIMIES TIMO
103173
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
ku kulkuset kilkattaa,mutta pelit ne on pienetki:D
kehumaan tolla saralla:P Jos pitää stripata, pitäis olla myös jotain näytettävää:D
Akilla vasta pienet näytti olevankin... :D Nyt tajuun miksi se yrittää korostaa kaikkea muuta niin paljon.. Semmosta se on ku ei oo geenejä eikä myöskään aivoja ...
munakoot menivät seuraavasti pienin oli timolla hiuksen hienolla erolla jarkkoon ja isoin noista pienistä akilla..joka riippui siinä löysänä n.10cm pituisena.tästä tais tulla pikkaisen hintahtava viesti
nimim.itse anakondan omaava valkoinen pelimies,hahahah
Kuinka vieras käsite ihmisille on se, että muna kasvaa erektiossa? Miehelläni on ehkä pukuhuoneen pienimpiä, mutta makkarissa vaimo kiittää :)
Minun kullalla on heti katsottuna myös keskikokoa pienempi, mutta erektiossa tosi mukava työkalu.Kehunkin sitä aika usein.
eli jos näkee munan niin on turha arvioida sen koka jos se ei ole erektiossa,hahahahah.
toihan on kaikista paras läppä ikinä..ääh mul on vaan niin pieni mut ootas ku veri alkaa pakkautua ni kasvaa ihan mielettömäks patukaks:)
Että muitten miesten vehkeitten koko kiinnostaa kaikkia miehiä ja omien vehkeitten koko huolettaa, niistä ainaisista vastaväitteistä huolimatta.
tähän alastonjuoksuun? Jäi näkemättä
Mitä ihmeellistä siinä on?? Itse en ole ainakaan koskaan muuta väittänytkään. Voi kauhia jos me miehet ei nyt ollakkaan täydellisiä. Kuinkahan paljon naisilla on vastaavanlaisia vertailuita/vaiheiluita....aika helvetin paljon. Enemmän kuin miehillä??? ehkäpä...?