Cyber-shot

DSC-F717

Elikkäs mul on Sonyn Cyber-Shot DSC-F717 Digi-kamera.

Mul ois semmonen ongelma, että kun käynnistän ton kameran ni näytöön tulee semmone paksu puna-valkone viiva ja muuten iha musta?

Kokeilin ton kameran akkua ja muistikorttia toisessa samanlaisessa kamerassa ja toimi hyvin et vika ei ainakaa oo niissä.

Tietääkö joku missä vika voisi olla?

4

1199

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tällainen kuin kuvassa oike...
    • heti huoltoon!
    • vikoja paljon
      • ei sanottavaa

        sony.fi -sivuston vasemmassa alareunassa on linkki: asiakastuki, sieltä kun valitsee Sonyn huoltotiedotteet avautuu sivu, jossa sanotaan näin -selvällä suomenkielellä-:

        Etsitk?nylta jotain?

        Olemme pahoillamme, mutta hakumme ei l?nyt etsim䤮ne Sonyn sivua. Voit kokeilla hakua uudelleen, tai klikkaamalla t䳴䠰䤳et Sonyn viihde-elektroniikan maailmaan! Click here!

        että se siitä kuluttajien huomioimisesta kaupanteon jälkeen, kunhan tavara saadaan myytyä! takuu loppuu kun perävalo katoaa -on sonyn motto!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Metsamanin muru kissa kuollut

      Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars
      Tuusniemi
      104
      1064
    2. Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin

      Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.
      Maailman menoa
      137
      794
    3. Kysymys

      Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois
      Sinkut
      197
      730
    4. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

      En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
      Ikävä
      47
      697
    5. Töysä otsikoissa

      Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!
      Alavus
      29
      666
    6. Lähdetkö kanssani

      syömään joskus😘
      Ikävä
      65
      659
    7. 47
      620
    8. Tapailtaisko nainen

      Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä
      Ikävä
      59
      545
    9. Mistäkö haaveilen

      Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä
      Ikävä
      29
      541
    10. Kuinka hyvin kestäisit?

      Oletko miettinyt, että mitä jos olisit pyöreä pullukka ja vielä ruma niin kestäisitkö vai masentuisitko?
      Sinkut
      102
      530
    Aihe