Vaimo ei voinut enää vastustaa kiusausta!

petetty

Olimme vaimoni kanssa urheiluseuran juhlissa. Ensin tietysti syötiin ja juotiin. Loppuillasta oli tanssia ja muuta ohjelmaa. Myös vaimoni ex-mies oli paikalla ja pian hän hakikin Minnan tanssimaan. Mies läppi tanssiessaan aivan estotta vaimoani takapuolesta ja siitä suuttuneena lähdin ilmeisesti itsekkin tanssimaan.

Seuraava havaintoni Minnasta oli kun näin hänet tanssilattiaa ympäröivän katsomon puolella suutelemassa entistä miestään Harria. Samalla ha suuntasivat katsomon taakse, tanssin kappeleen loppuun ja lähdin perään. Huomasin tatamille johtavan oven olevan auki. Tatami oli kuitenkin tyhjä, mutta sen takana olevasta punttisalista kuului ääniä.

Käveli punttisalin ovelle ja näin pimeästä huoneesta hyvin punttisalille. Minnan pikkuhousut olivat riisuttu samoin Harrin housut olivat polvissa. Harri kannatteli Minnaa seinää vasten ja nai tätä nopeilla ja pitkillä vedoilla. Välillä kulli tuli kokonaan ulos Minnan pillusta kunnes Harri survoi sen kahvaa myöten sisään. Lopulta Harri työnsi kalun pohjaan asti ja antoi lastin suihkuta sisään.

Minna totesi kohta Harrille, että oli ehkä kannattanut käyttää ehköisyä kun minulle on se aika kuukaudesta. Tähän Harri totesi, että eiköhän se nahjus hoida nämäkin kuin sen edellisenkin minun mukulan. Harri totesi vain perään, että olihan sinun kanssa hienoa asua vahinko vain että siitä ei muuten tullut mitään. Kaipaan kuitenkin näitä hetkiä kanssasi mitä meille tarjoituu enää liian harvoin. Onneksi on näitä vanhempainiltoja ja muita tilanteita missä voimme tehdä toisenme tyytyväisiksi.

Minnan vastasi Harrille hymyllä todeten, että eiköhän oteta tästä kerrasta kaikki irti kaivaen Harrin pitkän ja veltostuneen kalun esiin alkaen ahnaasti imemään sitä.

6

26269

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Olikohan

      Harrilla isokin kyrpä??? Seisoiko sinulla kun katselit ja kannattelit aisaa?? Mitä sanoit vaimolle, kun näit hänet sen jälkeen?? Onko vaimollasi ja "sinulla" kaksi lasta??

    • nahjus

      ja aisankannattaja.

    • -Jurpo-

      Mikä on "kahva"? Ja miten kannatellaan seinää vsten? Ja mistä sä tiedät, että työnsi pohjaan asti?

      • pornoa, niin..

        ..tiedät kuinka seinää vasten kannatellaan. Se on helppoa ;)


    • HÖPSIStääää

      "olis ehkä kannattanu käyttää ehkäisyä kun mulla on se aika kuukaudesta" - "se aika kuukaudesta" tarkoittaa kuukautisia, ja kuukautisten aikana on pienin mahdollisuus tulla raskaaksi, joten silloin nimenomaan voi naida ilman ehkäisyä jos ei halua ns."seurauksia". tokkopa sulla lapsia on kun et tiedä milloin on "se aika kuukaudesta" ja milloin "se toinen aika kuukaudesta". Et varmaan tiedä edes miten lapsia tehdään.

    • Anonyymi

      Juu Harri osaa nuolla ja naida.. Puhun kokemuksesta vuodesta98 salarakas Harri mulla... Huhhuuhh🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️💖💖😍🥰🥰😋😋😋😛😛😛😜😜😜😋😋😙😙🤩🤩😍😍🥰🥰🥰🥰💞💞💞💞💞💞💞💞💞💓💓💓💓🧡🧡🧡🧡🧡🧡💓💓💓💗💖💖💝💝💘💕💟❣️❤️🧡🧡💓💗

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kelekkakisat

      Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.
      Nivala
      21
      10865
    2. Aivan kauheaa

      Veikö koskiuoma taas ihmishengen? Se pitää kieltää!
      Imatra
      40
      8137
    3. Onko kaivattusi

      …mielestäsi älykäs, tai kenties tyhmä? Oma mielipide.
      Ikävä
      123
      5211
    4. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      141
      3612
    5. Epäilen ettet edes

      Kehtaisi liikkua kanssani.
      Ikävä
      69
      3548
    6. Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset

      Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi
      Maailman menoa
      35
      3504
    7. Oletko huomannut

      Yhden muutoksen?
      Ikävä
      33
      3147
    8. Jäikö meidän välit

      Mielestäsi Kesken?
      Ikävä
      55
      2489
    9. Olisipa saanut sinuun

      Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak
      Ikävä
      35
      1991
    10. Miltä mahtaa tuntua

      Sitten kun näet hänet pitkästä aikaa?
      Tunteet
      28
      1776
    Aihe