Mistä voi ostaa Taz Wantedin?

Apua

Elikkäs pitäs saada nopeesti tietää mistä kyseistä peliä ''Taz Wanted'' saa ostettua. Olisi pikkuinen kiire pitää saada ostettua tuo peli viimeistään sunnuntaina 16.9.07. Kiitän jo etukäteen vastauksista. Vastatkaa mahdollisimman nopeasti.

1

279

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • MINÄ ITSE

      minä sanon, että kuule älä hyvä itse osta sitä! jos ei ole mami vierellä, voi helposti tulla itku silmää , varsinkin noin pienelle sielulle, kuin sinä olet.eli älä osta luvatta peliä, jota mami ei ole sinulle luvannut. muuten mami suuttuu!!!!!!!!!!!!!osta mieluimmin vaippoja itsellesi, ettei pissa pääse yllättämään kuivia housujasi!!!!!!!!!!!! mami suuttuu siitäkin!!!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1369
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      46
      748
    3. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      64
      683
    4. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      87
      678
    5. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      669
    6. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      618
    7. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      133
      597
    8. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      51
      592
    9. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      47
      591
    10. Olivia Oras

      "Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde
      Kotimaiset julkkisjuorut
      61
      561
    Aihe