Henri joutaisi jo pihalle. Oli vikatikki jättää tuo inisevä ja komenteleva ukko taloon. Ei oikeen Suomen kansalla lanttu leikannut, kun jättivät Henrin taloon ja lähettivät Einarin kotiin. Einarissa oli sitä jotain. Älli ei suomalaisilla äänestäjillä tänä vuonna kyllä leikkaa!
Itserakas Henri
kotiin!!
2328
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Meni kyllä jätkään maku senjälkeen ku se kuuli olevansa äänestyksesä ja alotti sen itkunsa. Vittu mikä neiti. Satukin otti paljo "miehekkäämmin" ilmoituksen vastaan.
Ihme juttu kun tuon ikäinen kiukuttelee kuin pahin uhmaikänen.Eikö ole vielä selvinnyt murros-iän tunteiden kuohusta mutta nyt kipinkapin kotiin äidinluo kasvamaan.Alaarvoista käytöstä nuorelta mieheltä vaikka kuinka harmittaisi niin kaikkien ei ole pakko pitää hänestä.