onko tilaa liikaa?

eli minulla on keski koinen naaras kani ja hänellä on tilaan mahtavat 80 neliötä(ulko rakennuksesta) onko tilaa liikaa
3240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tilaa ei ole koskaan kanille liikaa...mutta sen verran mukavasti, että voisit harkita kaveria??

Äänestä
  • pupu on tiineenä ja meinaan jättää kamuksi kaksi pupua(tyttöjä)

    Äänestä

onnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yhdelle kirjoitti:

eli minulla on keski koinen naaras kani ja hänellä on tilaan mahtavat 80 neliötä(ulko rakennuksesta) onko tilaa liikaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu