mönkijän

löytyiskö mistään ohjeita tommosen tekoon eli mittoja ja raakaaineiden vahvuuksia ym ym.
3493
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Varmasti kestää kun teet ihan perus teräsputkesta. ei ainakaan hajoo niin helposti. tarkkoja mittoja voi olla vähän vaikee saada. ehkä parhaiten saat mittoja kysymällä suoraan tehtaalta.

Äänestä

mä saan sellasen kasaan ja sellasesta värkistä että kestää.mut noi mitat ja kiinnikkeiden paikat olis kaikista tärkeimmät että jos jollain olis valokuvaa sellasesta rungosta niin sekin jo helpottas.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


työvälinerunko kirjoitti:

löytyiskö mistään ohjeita tommosen tekoon eli mittoja ja raakaaineiden vahvuuksia ym ym.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu