päiväys-

Vastailin muutamiin kysymyksiin täällä Suomi24:ssä ja niissä näkyi päiväykset ja kellonajat miten sattuu, jotkut ihan oikeinkin.
Hassuin oli vuosi 2002.

Koneellani on kyllä kalenteri ja kello oikein. Onkohan vika lähetyspäässä vai Suomi24:n suuressa ruljanssissa?
2240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niitä 2002 päiväyksiä on näkynyt jo kauan eri palstoilla.
Palvelimelta pieni lisä jo vuosia jatkuneisiin hidasteluihin.
Ja ne jaarittelut palvelimen kuormituksesta voisi lopettaa, se kun hidastelee ja takkuaa ihan mihin vuorokauden aikaan hyvänsä.

Äänestä
  • sinunkin viestiisi tulleen hauska päiväys........Saas nähdä, mikä tähän tulee..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


häiriö lähetyksissä kirjoitti:

Vastailin muutamiin kysymyksiin täällä Suomi24:ssä ja niissä näkyi päiväykset ja kellonajat miten sattuu, jotkut ihan oikeinkin.
Hassuin oli vuosi 2002.

Koneellani on kyllä kalenteri ja kello oikein. Onkohan vika lähetyspäässä vai Suomi24:n suuressa ruljanssissa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu