Nyt on sellanen tilanne, että ostin logitechin langattoman näppiksen ja hiiren, jotka toimii ihan ok. Ongelmia tulee siinä vaiheessa, kun törkkään USB-porttiin tulostimen, tai ihan minkä tahansa muun laitteen, piuhan. Silloin näppis ja hiiri lakkaavat toimimasta.
Näyttöön tulee ilmoitus, että yksi USB-laitteista on vikatilassa, eikä windows (XP) tunnista sitä. Bluetooth-vastaanotin ei siis toimi.
Onko tässä nyt joku ongelma emolevyn kanssa, vai onko tilanne pelastettavissa?
Logitechin langaton setti -ongelma
Pietro
0
205
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16457
- 10412
- 16347
- 3341
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...13206- 1103
- 090
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä090Kuinka moni palstalaisista on näin hyvässä kondiksessa
76-vuotias rokkari Rick Springfield esittelee elämäntyyliään : https://www.youtube.com/watch?v=GbxHuNy6d68367- 161