Ei ole polossa koskaa tullut istuttua ja kysynkin että onko kuinka ahdas auto?
Itse olen 183cm heinäseiväs.
Auto olis tiisseli polo vuosikertaa 1996.
Jos ei täältä tule mitään järkevää vastausta niin pitää mennä kaupan pihaan ensimmäisen polon viereen odottamaan omistajaa ja pyytää koeistumista :)
Golfin ohjaamoon mahtuu kyllä hyvin... Ei viitsi lähteä autoa katsomaan kauas ja todeta että täähän on ihan p..keleen pieni.
Polo III 3-ovisen tilat, pitkälle kuskille???
4
633
Vastaukset 4
- mahtuu !
eli 190 senttinen minä ainakin saa hyvän ajoasennon.
Volkkareissa on yleensäkin huomioitu pidemmät kuskit toisin kuin ranskalaisissa/japanin autoissa.
Toki ratin etäisyyssäätöä vähän kaipaa, mutta ilmankin pärjäilee. - Herra x
Kannattaa katsoa takakonttiin. Jos kuljetat paljon tavaroita takakontissa niin tylppäperäinen hatcback voi olla ahdas ratkaisu. Juuri ja juuri kaksi matkalaukkua mahtuu peräkonttiin.
- Polonenko
Takaloosterin koolla ei ole juurikaan merkitystä. On toinen auto millä saa sitten kuljetella tavaaraa.
Vielä jos onnistuu saamaan 1 1pakettiautoksi pikkuverolla niin sitten katsastetaan semmoseksi. - Fossiilitar
Polonenko kirjoitti:
Takaloosterin koolla ei ole juurikaan merkitystä. On toinen auto millä saa sitten kuljetella tavaaraa.
Vielä jos onnistuu saamaan 1 1pakettiautoksi pikkuverolla niin sitten katsastetaan semmoseksi.Mahtuu hyvin 193 cm pitkä ja yli 100 kg painava mies ajamaan. Mutta takapenkki onkin jo toinen juttu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1131403
- 45921
Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi
Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....50746Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r133704- 70676
- 67626
- 53607
- 55565
Onko Sofia jälleen jätetty?
Moni asia viittaisi siihen, että hän on jälleen sinkku.115525Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?20500Rekat seisovat dieselin hinnan takia . Ala ei kestä tällaista hintatasoa, sanoo yrittäjä .
EU:n kallein diesel on kova paikka kuljetusalalle. Ajoja on jätetty ajamatta kannattavuusongelmien vuoksi, sanoo alan e101485Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32478- 34477
- 55468
- 5468
Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?118466Mitä jos...
Susta tykätään poikana enemmän, kun tyttönä? Miten asian käsittelet tai otat tiedon vastaan? T nainen gubetellija herät142453- 49447
- 52413
- 42410