Esityksessäni on kahdeksanteen diaan liitetty musiikki. Sen pitäisi soida seuraavan kymmen dian ajan. Musiikki pysähtyy kuitenkin kun siirryn yhdeksänteen diaan. Kuinka saan sen jatkumaan?
Esityksestä on toinenkin versio, joka pyörii automaattisesti eli alkaa alusta uudelleen kun tullaan viimeiseen diaan, Kuinka saan siihen musiikin soimaan koko ajaksi?
Musiikki ja powerPointti
RiittaAvutonXXXz
1
387
Vastaukset
- hiiren oikealla
sitä äänikuvaketta, joka on kahdeksannessa diassa - valitse "Mukautettu animaatio" - sivun oikeaan laitaan ilmestyy ko. palkki - kappaleen nimen perässä on nuoli - avaa se - valitse "Tehosteasetukset" - "Toista ääni"-ikkunassa "Tehoste"-välilehdellä "Lopeta toisto"-kohdassa ruksaa "Odota" 10 diaa - OK.
Ohjeet PowerPoint 2002. Jos sinulla on eri versio PP ohjelmasta, niin periaate on kuitenkin, että klikkaa sitä äänikuvaketta hiiren oikealla, niin sieltä pitäisi löytyä tuo ed.m. kohta jostain.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 27911081
- 1326978
- 955643
Vanhempi mies
Jos yritän ajatella sinut pois sydämestäni, ikävä ja surullinen kaipuu tulee kaksin verroin kovempana. Olit mun unessa375001- 524231
Minne sä aina välillä joudut
Kun pitää hakemalla hakea sut sieltä ja sitten oot hetken aikaa esillä kunnes taas menet piiloon, en ymmärrä 🤔❤️ Oot ta303839- 613494
On niin vaikea olla lähelläsi
En saa ottaa kädestäsi kiinni, en saa halata. En saa silittää hiuksiasi. Enkä saa sinua koskaan omakseni. ☔ Miehelle na323442Nyt peukut pystyyn
Nyt kaikki peukut pystyyn, siirtopersu on aikeissa muuttaa Kannuksesta pois. Facebookissa haukkui tänään Kannuksen peru232947- 632753