oikea silmä sumeni

Tänä aamuna huomasin, kun herätessä oli oikea silmä sumea mutta näkö palautui normaaliksi muutaman minuutin päästä. Mikähän voisi olla kun toinen näki normaalisti? Olen 22v, eikä ole laseja (vaikka vanhemmilla on).
3737
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Alkava silmätulehdus? Minulla kaikki vaivat alkoivat rajulla silmätulehduksella, eikä "kirkkaita" aamuja ole enää sen koomin ollut. Tuli myös todella paljon lasiaisensamentumia.

Eli jos punottaa niin lääkäriin vähintään hitaasti kiiruhtaen.

Äänestä

oliko tunne kuin ois silmässä utua tai rasvaa

Äänestä
  • juuri tuollainen tunne. Ilmeni ekaa kertaa nyt juuri heränneenä ja meni minuutissa tai parissa ohi...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-M- kirjoitti:

Tänä aamuna huomasin, kun herätessä oli oikea silmä sumea mutta näkö palautui normaaliksi muutaman minuutin päästä. Mikähän voisi olla kun toinen näki normaalisti? Olen 22v, eikä ole laseja (vaikka vanhemmilla on).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu