JOS LAPSELLA

puhumaton äiti kuin HELI on,niin ei se lapsi oppis ikinä puhumaan.Timo on kans mitätön isä.Heli kotiin pian pilaamasta koko ohjelmaa.
1318
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mutta puhumattomuus johtuu ujoudesta ja vieraista ihmisistä. Tuskin kukaan nyt oman lapsensa seurassa ujostelisi eikä uskaltaisi puhua.

Mutta Timo, Timo, Timo...... Hohhoijjaa. Ei se kauneudenhoitokaan ihmeitä tee... Varsinkaan miespuoliselle.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


olisi noin kirjoitti:

puhumaton äiti kuin HELI on,niin ei se lapsi oppis ikinä puhumaan.Timo on kans mitätön isä.Heli kotiin pian pilaamasta koko ohjelmaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu