Sisäpiiri-tieto kertoi että tänään eräs kivitalo oli yön mustien kommandojen kostoiskun näyttämö. Tämän huippuunsa koulutetun ryhmän ERIKOISMIEHET "hyeenat" iskivät armottomasti vaarallisten rikollisten kimppuun. Alamaailma tuntee tämän NYRKKIRYHMÄN ja pelkäävät kuollakseen näiden armottomien sotureiden iskua.
Tänään rikolliset viimeistään katuivat tekojaan ja rukoilivat armoa säälimättömiltä taiselijoilta. Isku oli MENESTYS ja hyeenat kokivat suuren voiton pahuutta vastaan jälleen kerran.
Tänään rikolliset viimeistään katuivat tekojaan ja rukoilivat armoa säälimättömiltä taiselijoilta. Isku oli MENESTYS ja hyeenat kokivat suuren voiton pahuutta vastaan jälleen kerran.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Täytyisi olla jokin ikäraja päästä tänne.
armottoman iskun.nämä yön mustat huppupäät jotka taistelevat meidän puolesta antavat toivoa tänä ainana jolloin maa on vaipunut tuskaan ja epätoivoon.nämä yön hiljaiset sankarit joita myös leijonan mieliksi kutsutaan ovat minun sankareita!kunnioitan teitä hiljaisen sodan suuret nimettömät!
Kuka uskaltaa kertoa julkisuuteen VALTIONSALAISUUTTA. Yön mustien kommandojen ydinryhmä hyeenat ovat huippusalainen organisaatio josta ei täällä puhuta. IP-osoite on jo selvillä...varmasti ymmärrät seuraukset tästä tietovuodosta. Armoa voit pyytää,mutta tuskin sitä saat !
ja ylistää meitä suojelevasta syndikaatista...
kertoa risen suurimmasta salaisuudesta?miksi matti meikäläisen kuuluisi tietää mitään rikhard leijonan mielen perillisistä?!nämä urhot joíta myös pyöreän pöydän perillisiksi sanotaan ansaitsevat vain parasta ja tässä tapauksessa paras on hiljaisuus!annetaan näiden vaarallisten tehtävien koulimien risen ritareiden toimia sumuverhon takana auttamassa ja tukemassa meitä tavallisia vartijoita meidän työssämme.ja kun kutsut he vastaavat ja jos huudat kuulet heidän henkäyksen.nämä soturit ovat varpaillaan ja he tietävät kuka on laki!