Nolausleikit!

Kertokaa kunnon nolausleikkejä morsiamelle ja sulhaselle. Siis sellaisia, mitkä ei jätä kylmäksi ja nolaavat hääparin varmasti.

T. Tuleva best man.
4942
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Miksi haluat nolata hääparin? Oletko kenties kateellinen kun he menevät naimisiin, ja pelkäät että sulhasella ei ole enää aikaa sinulle? Jos joku tulee mun häihin vetämään jotain tyhmiä nolauspelejä niin sille napsahtaa armottomasti juhlapaikan siivous häiden jälkeen!!

Äänestä

hääparin?.Jopa sukulaiset ja muut vieraat saattavat vaivautua semmoisesta tilaanteesta.Yritä keksiä jonkun hauskan leikin ilman nolausta.Eikös se hoidettu jo polttareilla??

Äänestä

Et ole varmaan tosissasi? Mutta mistäpä sitä tietää, meitä on moneen junaan...

Äänestä

on tosi tyhmiä!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kertokaa ... kirjoitti:

Kertokaa kunnon nolausleikkejä morsiamelle ja sulhaselle. Siis sellaisia, mitkä ei jätä kylmäksi ja nolaavat hääparin varmasti.

T. Tuleva best man.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu