Vihdoinkin olin saanut aikaiseksi laatia nettiin ilmoituksen, jossa hain kinky henkistä bi-taipuksia omaavaa pariskuntaa. Vastauksia ei tullut kuin muutama joista yritin muutaman s-postin vaihdon jälkeen valita luotettavalta tuntuvaa pariskuntaa. Tämä täyttikin mun kriteerit: mua hieman vanhempia, rehevähkö nainen ja bi-henkinen mies. Muutaman mailin vaihdon jälkeen luottamus oli herännyt että päätimme tavata ja katsoa, että mitä sattuisi tapahtumaan, koskaanhan ei voi olla varma, että kemiat kolahtaa niin, että session saa alkuun.
Olin saapunut kaupunkiin ja kirjautunut hotelliin sisälle. Olimme sopineet tapaavamme hotellin aulabaarissa ja saavuinkin sinne hyvissä ajoin. Jännitys sai minut melkein tärisemään ja otinkin yhden paukun rentoutuakseni. Olin ilmoittanut omat tuntomerkkini, teistä en tiennyt mitään. Uteliaana istuin pöydässäni ja luin lehteä, välillä vilkuillen sisälle saapuvia pariskuntia ajatellen, että olisikohan juuri tuo mun ”deitti”. Aika kului ja syvennyin lehden lukuun ja paukkuni nautiskeluun kunnes kuulin selkäni takaa sovitun kysymyksen: ”Valmis mahdolliseen nautintoon?”.
Vilkaisin kysyjää ja silloin näin teidät molemmat, pyöreähkö tumma nainen täyteläisine huulineen ja siisti, miehekäs ja asiallisen oloinen mies. Arvioin teidän iäksi n. 40-45 ja mikäs sen sopivampaa. Istuitte alas ja hetken vaivautuneen hiljaisuuden jälkeen keskustelua alkoi hiljalleen sujuja, vaihdeltiin ajatuksia, juteltiin niitä näitä. Kunnes mies kysyi vaimoltaan: ”Onko sopivan oloinen?”, nainen nyökkäsi ja mun sydän alkoi jyskyttää jännityksestä ja ajattelin: ” Voiko tämä olla totta?”.
Mies sanoi: ”eiköhän lähden katsomaan mitä kivaa saadaan tehtyä tän illan aikana”. Ilmoitin huoneeni numeron ja lähdin sydän pamppaillen huoneeseeni. Syöksyin sisälle päästyäni pikana huuhtelemaan paikkani. Istun sängylleni odottamaan ja hetken kuluttua ovelleni koputettiin, vilkaisin ovisilmästä ja avasin oven.
Nainen kysyi: ”oletko varma mihin olet ryhtynyt?” Nyökkään ja te molemmat astutte sisään. Olin saanut sellaisen kuvan vaihdetuista posteista, että pariskunnan mies oli myös ns. alistuva ja nainen dominan roolin hyvin hallitseva. Nainen työnsi minut sisälle huoneeseen ja istui itse alas, katselin hänen muodokkaita sääriä jotka oli verhottu kiiltävään silkkisiin sukkiin. Hän katseli mua arvostellen ja käski miestänsä riisuman mut. Hitaasti tuo mies alkoi riisua mua ja hetken kuluttua seisoin heidän molempien edessä aivan alasti. Tilanne sinänsä oli hävettävä, olla arvosteltavana edessä kalu kovana. ”Runkkaa itseäsi” kuului käsky. Tartuin kovana sykkivään kaluuni ja häpeän puna nousi entisestään poskilleni…nautin kuitenkin tilanteesta. Ja tunsinkin kuinka kiihottunut olin ja keskeytin hetkeksi, etten olisi lauennut. Samalla nainen tarttui kiveksiini ja veti kivuliaasti niitä ”Kuka käski keskeyttää??”, Voihkin tuskissani kun voimakas käsi muljauttelin posliini pallejani ja vastasin ”muuten laukean”, Nainen jatkoi ” anna tulla vaan, saat nuolla ne pois mun sääriltäni” Huohotin kiimasta ja jatkoin runkkaamista muutaman vedon ajan ja laukesin tuon upean naisen säärille, pääni painautuu nolouden tunteesta ja nainen jatkaa ” Kontalleen ja nuole puhtaaksi”
Kumarruin noiden rotusäärien eteen ja hetken nautin niiden upeista muodoista. Varovasti alan nuolemaan omia liemiäni, koskaan en ollut maistanut sitä ja tilanteen epätodellisuus sain mut valtaansa, suorastaan ahmin hänen upeita sääriä ja omaa makuani.
Sillä aikaa mies oli siirtynyt huomaamattaan taakseni ja tunsin kuin pakaroihini tartuttiin kaksin käsin ja niitä alettiin levitellä. Nainen siihen ”Tavara pitää tarkastaa, että voiko sen antaa mieheni käyttöön” Jotain kylmää ja liukasta ainetta alkoi tippua tiukalle neitsyt reiälleni ja yksi sormi rasvasi sen sisältä. Nainen jatkaa : ”käänny ympäri ja perse tännepäin”, käännyin kuuliaisesti ja huomaan että mieskin oli riisunut itsensä alasti, katsoin hänen roikkuvia pallejaan ja ihanan puolikovaa turpeaa kaluaan. ”Ime”, kuului käsky, mies polvistuu eteeni ja ensimmäistä kertaa näen toisen miehen kalun noin läheltä, varoen tartun siihen ja puristelen sitä. Sen iho tuntuu silkin pehmeältä ja se alkaa paisua..katson turpeaa terskaa, suljen silmäni ja ohjaan sen huulilleni, hitaasti mies työntää kalunsa suuhuni ja yritän puristaa sitä huulillani ja alan imemään sitä kiihkon vallassa.
Samalla tunnen kuinka nainen alkaa levittää tiukkaa reikääni sormillaan, yksi, kaksi…lisää liukkarin ja kolmas työntyy syvälle sisääni. Hän sanoo” Tuntuu tarpeeksi tiukalta, haluatko panna sitä?” kysyy mieheltään. Mies irrottautuu imustani ja siirtyy taakseni, hän kääntää mut sopivaan asentoon, jotta nainen saa katsoa kuinka kuuma kalu uppoaa tiukkaa reikääni, kuulen takaa rapinaa kun kortsu puetaan päälle. Sitten se tapahtuu, mies ohjaa kuuman terskansa reikäni päälle. Tunnen kuinka se alkaa aurata tietänsä sisälleni, tiukka reikäni antaa periksi ja hän työntyy voimallisesti sisääni aivan kahvaa myöten. Hän alkaa naida mua pitkin vedoin hitaasti nautiskellen, keskityn vain tuntemuksiini, kuinka kalu hieroo mua sisältä päin. Välillä hän ottaa sen kokonaan ulos ja työntää kerralla pohjaan. Huohotan kiimasta ja alistuneesta olosta nauttien. Nainen on tullut viereemme ja katselee kahden raavaan miehen nautiskelua, hän siirtyy eteeni ja nosta päätäni ja katseeni kohdistuu paljaaseen posliini häpyyn jota hän tuli esittelemään…siirtyy lähemmäs ja vetää päätäni syliinsä ”Nuole, äläkä lopeta ennen kuin käsken”. Ahnaasti tartun toimeen ja alan leikkimään kielelläni kosteutta tihkuvassa hävyssä, nautiskelen kiimaista makua ja hän vetää mua tiukemmin syliänsä vasten, hieron päätäni voimallisesti, ohjaten kieleni liikkeitä, äkkiä hän laukeaa huohottaen ja lopetin nuolemisen.
Kämmen läimäisee poskeani ”ÄLÄ lopeta”…jatkan kuuliaisesti ja tunnen kuinka mies takanani alkaa liikkua voimallisemmin, nopeammin, huohottaen..jännitän reikääni tiukemmaksi ja tunnen kuinka hänen kalunsa alkaa paisua isommaksi ja isommaksi ja hän laukeaa sisälläni. Hän irrottautuu minusta, ottaa kortsun pois ja nainen käskee ”Nuole se puhtaaksi”, nousen ylös ja hamuan hänen kaluaan suuhuni, maistelen hänen miehistä makuaan ja tunnen kuinka kiimani lisääntyy ja himokkaana imutan häntä, hän värähtelee orgasmin jälki tunnelmissa tai sitten hänen terskansa on arkana. ”riittää” kuuluu komento, mies menee suihkuun ja nainen käskee minut sängylle selälleen, katson kuinka hän nousee ylleni ja istuttaa häpynsä kasvojeni ylle, hitaasti painaa sen mua vasten ja alkaa hieroa sitä mun suutani vasten, tätä jatkuu ja jatkuu…välillä en saa henkeä, mutta nautin tilanteesta. Kuulen kun mies saapuu takaisin vaihdamme asentoa, mä alla nainen 69 päälläni, hän ei ime mua kunnolla, vain kiusaten nuoleskelee ja olen aitiopaikalla kun kuuma kalu työntyy hänen märkään koloonsa, nuolen hänen klitoristaan ja katselen kuinka kiiltävä kalu uppoaa uudestaan ja uudestaan märkään koloon, välillä nuolen miehen palleja ja katson tuota uskomattoman kiimasta näkyä. Näky on uskomattoman kiihottavaa, alistettuna naisen alla katson kuinka miehen kalu uppoaa kiiltävän kovan sisään ja välillä yritän työntää kieltäni samaan koloon. Vauhti kiihtyy ja hamuan palleja suuhuni. Imen niitä mitä naimisen tahdilta ehdin ja huomaan kuinka ne nousevat kalun varteen laukeamisen lähettyvillä.
Nuolen niitä hullun lailla kun haluan nähdä kuinka se alkaa sykkien työntää kuumaa lientä märkään häpyyn. Äkkiä mies irtautuu naisesta ja pyytää minut ylös. Mies asettuu jälleen naimaan vaimoaan mutta samalla käskee mut hänen anuksen kimppuun kieleni kanssa ” Nussi mua kielelläs” Yritän samaistua naimisen tahtiin ja saan kuin saankin tehtyä pientä nainti liikettä tiukalla anuksella ja nuolla lipitän innoissaan tuota ryppyistä reikää, se yrittää supistua kieleni ympärille. Samalla hamuan palleja kouraani ja sitä mies ei enempää kestänyt, vaan hän laukeaa voimallisesti urahtaen.
Istahdan lattialle kalu kivikovana odottaen seuraavaa, nainen menee suihkuun miehensä kanssa. Odottelen malttamattomana tulevaa ja hetken kuluttua he molemmat saapuvat huoneeseen. Miehen kassit roikkuvat täyteläisinä ja kalu puoli seisokissa, mutta hänen silmänsä on peitetty ja kädet sidottu taakse kiinni. Nainen ohjaa miehen mun eteen ja kovakouraisesti nainen puristaa minua poskista joten aukaisen suuni. Imaisen puolijäykän kalu suuhuni ja mies alkaa hitaasti naimaan sitä, tunnen kuinka se alkaa jäykistyä, kunnes nainen siihen miehelleen ”ei makeaa mahan täydeltä” ja tönäisee mut lattialle selälleen. Nainen ottaa kaluni käsittelyyn ja runkkaa sitä hitaasti, huokailen nautinnosta ja tunnen kuinka sen päälle levitetään liukastetta. Hän ohjaa miehensä ylleni ja katson epäuskoisena kun hän alkaa kyykistyä ylleni, nainen ohjaa kovan ja liukkaan kaluni tiukalle anukselle ja voimakkaasti painaa miehensä alas asti, tunnen kuinka tiukka reikä antaa periksi ja puristuu kouristuksen omaisesti kaluni ympärille. Hitaasti mies alkaa ratsastaa minulla ja nautin tunteesta, ylös, alas, ylös, alas…suljen silmäni ja keskityn tilanteeseen. Sitä ei kestänyt kuin hetken kun nainen komentaa meidät molemmat ylös, hän ohjaa miehensä sängylle selälleen ja komentaa minut jalkojen väliin, otan nilkoista kiinni ja nostan ne ylös, tiukka ja liukas reikä tuijottaa minua ja nainen jälleen ohjaa mun kalun työntymään anukseen. Alan naimaan hitaasti ja nautin samalla näystä kun kaluni syöksyy uudelleen ja uudelleen pieneen reikään. Samalla tunnen kuinka nainen laittaa liukastetta mun anukseen ja vilkaisen taakseni. Hän on varustautunut strap-onilla ja asettuu taakseni. Lopetan naimisen hetkeksi ja keskityn kun hän työntää tuon kumisen kaluni sisään ja alkaa hitaasti naimaan mua. Huokaan täyteläisyyden tunteesta joka tuo määrätietoinen nainen saa minun reiässäni aikaan. Uudelleen ja uudelleen hän täyttää minut ja valtiattaren ottein ottaa mut.
Alan jatkamaan omaa työtäni ja hetken hankaluuden jälkeen saamme liikkeemme sopivaan tahtiin, kuinka kiimainen oloni onkaan. Nain miestä pitkin työnnöin ja samalla nainen painaa rintansa selkääni vasten ja työntää kumikaluaan voimakkain työnnöin sisälleni, en kestä kauempaa, tunnen kuinka tuttu kutina valtaa nivuseni ja laukeaminen on alkamassa, kiihdytän tahtia ja nainen samoin. Todellisuus hämärtyy vain nautinnon tunteeseen, tiukkaan anukseen, kumiseen kaluun…odottaen huipun saapumista, tunnen kuinka kivekseni kiipeävät kalua vasten ja tiukka reikä estelee laukeamista viimeiseen asti. Tuntuu kuin kaluni halkeaa orgasmin alkaessa, spermani raivaa tiensä tiukassa puristuksessa ja tuntuu kuin varpaan kynteni irtoaisivat, jalkani tärisevät ja liikkeeni muuttuvat holtittomiksi ja vihdoinkin liemeni lentää syvälle miehen sisään…huohotan nautinnosta ja polveni antavat periksi ja rojahdan kyljelleen…… jatkoa joskus, palautteen mukaan :)
Olin saapunut kaupunkiin ja kirjautunut hotelliin sisälle. Olimme sopineet tapaavamme hotellin aulabaarissa ja saavuinkin sinne hyvissä ajoin. Jännitys sai minut melkein tärisemään ja otinkin yhden paukun rentoutuakseni. Olin ilmoittanut omat tuntomerkkini, teistä en tiennyt mitään. Uteliaana istuin pöydässäni ja luin lehteä, välillä vilkuillen sisälle saapuvia pariskuntia ajatellen, että olisikohan juuri tuo mun ”deitti”. Aika kului ja syvennyin lehden lukuun ja paukkuni nautiskeluun kunnes kuulin selkäni takaa sovitun kysymyksen: ”Valmis mahdolliseen nautintoon?”.
Vilkaisin kysyjää ja silloin näin teidät molemmat, pyöreähkö tumma nainen täyteläisine huulineen ja siisti, miehekäs ja asiallisen oloinen mies. Arvioin teidän iäksi n. 40-45 ja mikäs sen sopivampaa. Istuitte alas ja hetken vaivautuneen hiljaisuuden jälkeen keskustelua alkoi hiljalleen sujuja, vaihdeltiin ajatuksia, juteltiin niitä näitä. Kunnes mies kysyi vaimoltaan: ”Onko sopivan oloinen?”, nainen nyökkäsi ja mun sydän alkoi jyskyttää jännityksestä ja ajattelin: ” Voiko tämä olla totta?”.
Mies sanoi: ”eiköhän lähden katsomaan mitä kivaa saadaan tehtyä tän illan aikana”. Ilmoitin huoneeni numeron ja lähdin sydän pamppaillen huoneeseeni. Syöksyin sisälle päästyäni pikana huuhtelemaan paikkani. Istun sängylleni odottamaan ja hetken kuluttua ovelleni koputettiin, vilkaisin ovisilmästä ja avasin oven.
Nainen kysyi: ”oletko varma mihin olet ryhtynyt?” Nyökkään ja te molemmat astutte sisään. Olin saanut sellaisen kuvan vaihdetuista posteista, että pariskunnan mies oli myös ns. alistuva ja nainen dominan roolin hyvin hallitseva. Nainen työnsi minut sisälle huoneeseen ja istui itse alas, katselin hänen muodokkaita sääriä jotka oli verhottu kiiltävään silkkisiin sukkiin. Hän katseli mua arvostellen ja käski miestänsä riisuman mut. Hitaasti tuo mies alkoi riisua mua ja hetken kuluttua seisoin heidän molempien edessä aivan alasti. Tilanne sinänsä oli hävettävä, olla arvosteltavana edessä kalu kovana. ”Runkkaa itseäsi” kuului käsky. Tartuin kovana sykkivään kaluuni ja häpeän puna nousi entisestään poskilleni…nautin kuitenkin tilanteesta. Ja tunsinkin kuinka kiihottunut olin ja keskeytin hetkeksi, etten olisi lauennut. Samalla nainen tarttui kiveksiini ja veti kivuliaasti niitä ”Kuka käski keskeyttää??”, Voihkin tuskissani kun voimakas käsi muljauttelin posliini pallejani ja vastasin ”muuten laukean”, Nainen jatkoi ” anna tulla vaan, saat nuolla ne pois mun sääriltäni” Huohotin kiimasta ja jatkoin runkkaamista muutaman vedon ajan ja laukesin tuon upean naisen säärille, pääni painautuu nolouden tunteesta ja nainen jatkaa ” Kontalleen ja nuole puhtaaksi”
Kumarruin noiden rotusäärien eteen ja hetken nautin niiden upeista muodoista. Varovasti alan nuolemaan omia liemiäni, koskaan en ollut maistanut sitä ja tilanteen epätodellisuus sain mut valtaansa, suorastaan ahmin hänen upeita sääriä ja omaa makuani.
Sillä aikaa mies oli siirtynyt huomaamattaan taakseni ja tunsin kuin pakaroihini tartuttiin kaksin käsin ja niitä alettiin levitellä. Nainen siihen ”Tavara pitää tarkastaa, että voiko sen antaa mieheni käyttöön” Jotain kylmää ja liukasta ainetta alkoi tippua tiukalle neitsyt reiälleni ja yksi sormi rasvasi sen sisältä. Nainen jatkaa : ”käänny ympäri ja perse tännepäin”, käännyin kuuliaisesti ja huomaan että mieskin oli riisunut itsensä alasti, katsoin hänen roikkuvia pallejaan ja ihanan puolikovaa turpeaa kaluaan. ”Ime”, kuului käsky, mies polvistuu eteeni ja ensimmäistä kertaa näen toisen miehen kalun noin läheltä, varoen tartun siihen ja puristelen sitä. Sen iho tuntuu silkin pehmeältä ja se alkaa paisua..katson turpeaa terskaa, suljen silmäni ja ohjaan sen huulilleni, hitaasti mies työntää kalunsa suuhuni ja yritän puristaa sitä huulillani ja alan imemään sitä kiihkon vallassa.
Samalla tunnen kuinka nainen alkaa levittää tiukkaa reikääni sormillaan, yksi, kaksi…lisää liukkarin ja kolmas työntyy syvälle sisääni. Hän sanoo” Tuntuu tarpeeksi tiukalta, haluatko panna sitä?” kysyy mieheltään. Mies irrottautuu imustani ja siirtyy taakseni, hän kääntää mut sopivaan asentoon, jotta nainen saa katsoa kuinka kuuma kalu uppoaa tiukkaa reikääni, kuulen takaa rapinaa kun kortsu puetaan päälle. Sitten se tapahtuu, mies ohjaa kuuman terskansa reikäni päälle. Tunnen kuinka se alkaa aurata tietänsä sisälleni, tiukka reikäni antaa periksi ja hän työntyy voimallisesti sisääni aivan kahvaa myöten. Hän alkaa naida mua pitkin vedoin hitaasti nautiskellen, keskityn vain tuntemuksiini, kuinka kalu hieroo mua sisältä päin. Välillä hän ottaa sen kokonaan ulos ja työntää kerralla pohjaan. Huohotan kiimasta ja alistuneesta olosta nauttien. Nainen on tullut viereemme ja katselee kahden raavaan miehen nautiskelua, hän siirtyy eteeni ja nosta päätäni ja katseeni kohdistuu paljaaseen posliini häpyyn jota hän tuli esittelemään…siirtyy lähemmäs ja vetää päätäni syliinsä ”Nuole, äläkä lopeta ennen kuin käsken”. Ahnaasti tartun toimeen ja alan leikkimään kielelläni kosteutta tihkuvassa hävyssä, nautiskelen kiimaista makua ja hän vetää mua tiukemmin syliänsä vasten, hieron päätäni voimallisesti, ohjaten kieleni liikkeitä, äkkiä hän laukeaa huohottaen ja lopetin nuolemisen.
Kämmen läimäisee poskeani ”ÄLÄ lopeta”…jatkan kuuliaisesti ja tunnen kuinka mies takanani alkaa liikkua voimallisemmin, nopeammin, huohottaen..jännitän reikääni tiukemmaksi ja tunnen kuinka hänen kalunsa alkaa paisua isommaksi ja isommaksi ja hän laukeaa sisälläni. Hän irrottautuu minusta, ottaa kortsun pois ja nainen käskee ”Nuole se puhtaaksi”, nousen ylös ja hamuan hänen kaluaan suuhuni, maistelen hänen miehistä makuaan ja tunnen kuinka kiimani lisääntyy ja himokkaana imutan häntä, hän värähtelee orgasmin jälki tunnelmissa tai sitten hänen terskansa on arkana. ”riittää” kuuluu komento, mies menee suihkuun ja nainen käskee minut sängylle selälleen, katson kuinka hän nousee ylleni ja istuttaa häpynsä kasvojeni ylle, hitaasti painaa sen mua vasten ja alkaa hieroa sitä mun suutani vasten, tätä jatkuu ja jatkuu…välillä en saa henkeä, mutta nautin tilanteesta. Kuulen kun mies saapuu takaisin vaihdamme asentoa, mä alla nainen 69 päälläni, hän ei ime mua kunnolla, vain kiusaten nuoleskelee ja olen aitiopaikalla kun kuuma kalu työntyy hänen märkään koloonsa, nuolen hänen klitoristaan ja katselen kuinka kiiltävä kalu uppoaa uudestaan ja uudestaan märkään koloon, välillä nuolen miehen palleja ja katson tuota uskomattoman kiimasta näkyä. Näky on uskomattoman kiihottavaa, alistettuna naisen alla katson kuinka miehen kalu uppoaa kiiltävän kovan sisään ja välillä yritän työntää kieltäni samaan koloon. Vauhti kiihtyy ja hamuan palleja suuhuni. Imen niitä mitä naimisen tahdilta ehdin ja huomaan kuinka ne nousevat kalun varteen laukeamisen lähettyvillä.
Nuolen niitä hullun lailla kun haluan nähdä kuinka se alkaa sykkien työntää kuumaa lientä märkään häpyyn. Äkkiä mies irtautuu naisesta ja pyytää minut ylös. Mies asettuu jälleen naimaan vaimoaan mutta samalla käskee mut hänen anuksen kimppuun kieleni kanssa ” Nussi mua kielelläs” Yritän samaistua naimisen tahtiin ja saan kuin saankin tehtyä pientä nainti liikettä tiukalla anuksella ja nuolla lipitän innoissaan tuota ryppyistä reikää, se yrittää supistua kieleni ympärille. Samalla hamuan palleja kouraani ja sitä mies ei enempää kestänyt, vaan hän laukeaa voimallisesti urahtaen.
Istahdan lattialle kalu kivikovana odottaen seuraavaa, nainen menee suihkuun miehensä kanssa. Odottelen malttamattomana tulevaa ja hetken kuluttua he molemmat saapuvat huoneeseen. Miehen kassit roikkuvat täyteläisinä ja kalu puoli seisokissa, mutta hänen silmänsä on peitetty ja kädet sidottu taakse kiinni. Nainen ohjaa miehen mun eteen ja kovakouraisesti nainen puristaa minua poskista joten aukaisen suuni. Imaisen puolijäykän kalu suuhuni ja mies alkaa hitaasti naimaan sitä, tunnen kuinka se alkaa jäykistyä, kunnes nainen siihen miehelleen ”ei makeaa mahan täydeltä” ja tönäisee mut lattialle selälleen. Nainen ottaa kaluni käsittelyyn ja runkkaa sitä hitaasti, huokailen nautinnosta ja tunnen kuinka sen päälle levitetään liukastetta. Hän ohjaa miehensä ylleni ja katson epäuskoisena kun hän alkaa kyykistyä ylleni, nainen ohjaa kovan ja liukkaan kaluni tiukalle anukselle ja voimakkaasti painaa miehensä alas asti, tunnen kuinka tiukka reikä antaa periksi ja puristuu kouristuksen omaisesti kaluni ympärille. Hitaasti mies alkaa ratsastaa minulla ja nautin tunteesta, ylös, alas, ylös, alas…suljen silmäni ja keskityn tilanteeseen. Sitä ei kestänyt kuin hetken kun nainen komentaa meidät molemmat ylös, hän ohjaa miehensä sängylle selälleen ja komentaa minut jalkojen väliin, otan nilkoista kiinni ja nostan ne ylös, tiukka ja liukas reikä tuijottaa minua ja nainen jälleen ohjaa mun kalun työntymään anukseen. Alan naimaan hitaasti ja nautin samalla näystä kun kaluni syöksyy uudelleen ja uudelleen pieneen reikään. Samalla tunnen kuinka nainen laittaa liukastetta mun anukseen ja vilkaisen taakseni. Hän on varustautunut strap-onilla ja asettuu taakseni. Lopetan naimisen hetkeksi ja keskityn kun hän työntää tuon kumisen kaluni sisään ja alkaa hitaasti naimaan mua. Huokaan täyteläisyyden tunteesta joka tuo määrätietoinen nainen saa minun reiässäni aikaan. Uudelleen ja uudelleen hän täyttää minut ja valtiattaren ottein ottaa mut.
Alan jatkamaan omaa työtäni ja hetken hankaluuden jälkeen saamme liikkeemme sopivaan tahtiin, kuinka kiimainen oloni onkaan. Nain miestä pitkin työnnöin ja samalla nainen painaa rintansa selkääni vasten ja työntää kumikaluaan voimakkain työnnöin sisälleni, en kestä kauempaa, tunnen kuinka tuttu kutina valtaa nivuseni ja laukeaminen on alkamassa, kiihdytän tahtia ja nainen samoin. Todellisuus hämärtyy vain nautinnon tunteeseen, tiukkaan anukseen, kumiseen kaluun…odottaen huipun saapumista, tunnen kuinka kivekseni kiipeävät kalua vasten ja tiukka reikä estelee laukeamista viimeiseen asti. Tuntuu kuin kaluni halkeaa orgasmin alkaessa, spermani raivaa tiensä tiukassa puristuksessa ja tuntuu kuin varpaan kynteni irtoaisivat, jalkani tärisevät ja liikkeeni muuttuvat holtittomiksi ja vihdoinkin liemeni lentää syvälle miehen sisään…huohotan nautinnosta ja polveni antavat periksi ja rojahdan kyljelleen…… jatkoa joskus, palautteen mukaan :)
Vastaukset 2
Vanhimmat
Hyvin kirjoitettu, kiimainen mutta todentuntuinen tarina!
Fantasioin usein joko olevani kolmantena pyöränä tai saavani jonkun bi-mielisen uroksen kaverikseni panemaan vaimoani ja välillä painimaan minunkin kanssani.
oishan se kiva lukee uusia tarinoita, eikä vanhoja kopioita.