Kadi ulos!

Huitsin helvettiin tuollaiset mitättömyydet. Henri sunnuntaina ulos, viikon kuluttua Kadi.

Laiska paska, joka luulottelee liikoja itsestänsä.

Kaikille pissiksille; imekää setää...
3400
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

...sanonta.Voi kun he tajuaisivat sen.

Äänestä
  • Pissa-liisa ja kakkapöksy kalle. Toimii aina näille pikkuisille vatipäille.

    Äänestä

Ettet vaan olisi hiukan kateellinen? Talossa on kerrankin joku kaunis,iloinen,huumorintajuinen ja kaikille ystävällinen persoona..ei voi mitään mutta kadi on yksi voittajaehdokas!!jatka kadi samaan malliin!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lahna ämmä kirjoitti:

Huitsin helvettiin tuollaiset mitättömyydet. Henri sunnuntaina ulos, viikon kuluttua Kadi.

Laiska paska, joka luulottelee liikoja itsestänsä.

Kaikille pissiksille; imekää setää...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu