Maksettu

entä mitä "maksettu" maksaa.... Yönyliveloitus? Onko palstalla alalla toimivia?
2601
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Parittaminen on Suomen laissa kielletty... Muutama tuollainen ilmoitus tänne vielä, niin voitte olla varmoja, että tämä palsta on mennyttä kalua Suomi24.fi:ssä.

Äänestä
  • parittaminen on sun tylsän aivorakentees tulosta. Sähän hourit...... EI TÄÄLLÄ OLE KUKAAN TOISTA PARITTANUT. Joten vetele tumppuus!!!!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ilmoittelevatrko.... kirjoitti:

entä mitä "maksettu" maksaa.... Yönyliveloitus? Onko palstalla alalla toimivia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu