Munkki Levitoi Tiibetissä

Karvainen Karhu

5

1399

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pöööööööööö

      harmi että avustaja sillä kepillään ei kokeillut kaikkia mahdollisia suuntia. nyt siihen jäi pieni mahdollisuus poikittain olevalle langalle, jota munkki pitää kiinni käsissään. siis videossa oikealta vasemmalle.

    • pöööööööööö

      toinen mahdollisuus on, että munkki tosiaan istuu pienellä jakkaralla, jonka varsi lähtee vaakasuoraan taaksepäin ja piiloutuu täysin munkin selän taakse. sitäkään ei tuo keppi poissulkenut. jos tuo oikeasti levitoisi, niin todistelu olisi tehnyt kunnolla, eikä jätetty mahdollisuutta tällaisille spekulaatioille.

      • nakkimaisteri

        nyt olet ihan hakoteillä, hah. lanka sivultapäin, ei juma oletko lukenut yhtään fysiikkaa?

        Istuu jakkaralla selällään vaakasuorassa? ehei, taas olet ihan hakoteillä.

        pöööööö mieti ennen kuin kirjoitat muuten teet itsestäsi täydellisen idiootin, kuten nyt.


    • kovinkiva

      Takana olevan kaidesysteemin välistä työnnetty lankku jonka päällä heppu istuu ja takapuolella tyypit vetävät sen toista päätä alas niin että tämä "munkki" nousee ilmaan. Kas kun sattuikin tuommoinen pöytäliina syliin sopivasti ettei taakse nää.

      Kovasti munkin näköistä porukkaa tuo avustajakin...

      Taitaa tuon lankun varjokin tuossa seinässä näkyä oikealla.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      33
      1501
    2. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      69
      1145
    3. 41000 kavallettu rahaa

      uutisoi Kaleva ja iltasanomat vuosina 2020-2022 välisenä aikana hävinnyt toi summa tuomittu nainen 1971 syntynyt.
      Pyhäjärvi
      47
      1087
    4. Tuleeko tästä

      Enää mitään. Voiko mitään enää korjata?
      Ikävä
      105
      1048
    5. Luterilaisen kirkon koko kastekaava on väärä

      Uudessa testamentissa on kaksi täysin ristiriidassa olevaa kastekäskyä Matt 28:19 ja Ap. t. 2:38. Matteuksen evankeluimi
      Kaste
      41
      904
    6. Miksi aina pitää kilpailla parhaudesta?

      Mua ärsyttää se, että kaikki kilpailut ja visailut keskittyvöt aina siihen, kuka on paras missäkin. Tänäkin aamuna tuli
      Sinkut
      39
      840
    7. Mitä muutoksia tekisit

      kaivatullesi? Miten on? Muista olla REHELLINEN 📸
      Ikävä
      68
      835
    8. Tietäisitpä vain mitä se

      yksikin on susta puhunut :) j
      Ikävä
      43
      817
    9. Fantasioista

      Suurimmalla osalla meistä on jonkinlaisia eroottisia fantasioita. Miten sinä suhtaudut fantasioihin? Ruokitko niitä vai
      Sinkut
      117
      815
    10. Kerro minulle

      Miksi teit niinkuin teit? Miksi kielsit tunteesi minua kohtaan. Miksi et halunnut että tiedän oikeasti mitä tunnet. Etkö
      Ikävä
      56
      799
    Aihe