Olen surustellun yhden ihanan poliisin kanssa noin kuukauden ajan. Eilen illalla kun olimme nauttineet hieman punaviiniä, niin hän ehdotti seksin harrastamista. Olin hieman jurrissa ja päädyimme sänkyyn.
Aamulla heräsin ja ajattelin mennä tekemään rikosilmoituksen, koska olen kuullut, etteivät poliisit saa ehdotella seksin harrastamista. Onkohan minulla mahdollisuutta saada jotain korvauksia?
En aio lopettaa kuitenkaan suhdetta tähän, koska osaan antaa anteeksi ja hän on muuten mukava ja kiltti ihminen.
Aamulla heräsin ja ajattelin mennä tekemään rikosilmoituksen, koska olen kuullut, etteivät poliisit saa ehdotella seksin harrastamista. Onkohan minulla mahdollisuutta saada jotain korvauksia?
En aio lopettaa kuitenkaan suhdetta tähän, koska osaan antaa anteeksi ja hän on muuten mukava ja kiltti ihminen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
"... mukava ja kiltti ihminen..."
Jatka vaan...
Ehdottele takaisin, pääsette tasapeliin.
Siinä se taas nähtiin millaisia asennevammaisia poliisit ovat. On hyvä, että naiset uskaltavat tuoda asioita julki,että tiedetään varoa noita henkilöitä.
Väärin meni nikki...mutta asiaa asennevammasta jota löytyy lehtien perusteella kuopiosta ja rutkasti.
Kuopion asennevamma prosentit korkeella ..olisko ihan 98%:a
Mitä sinä hourit? Miten niin nikki meni väärin? Voi kai täällä muutkin asenteista puhua kuin sinä. Mulla ainakin on ihan kokemusperäistä tietoa.
Ja sinä vielä väität että muilla on mennyt nicci väärin. Hahahahahaha. Koita painaa villasukalla otsaa jos se auttaisi.
Mene sinäkin poliisi tekemään töitäsi.
Olen ollut jo kauan eläkkeellä. On siis aikaa ottaa kantaa näihin yhteiskunnallisiin asioihin.
Seksinne oli äärimmäisen harvinaista. Lähes aina naiset tekevät ehdotukset, suorastaan ruinaavat seksiä poliisimiehiltä.
Tee sinäkin vastedes niin.
Minä en tiennykkää että semmoinen sääntö poliiseilla.
eikö munkeilla ja nunnilla vaa oo semmone selibaattisääntö
Onhan se nykyaikana ihan hyväksyttyä tuokin homostelu.
Okei. Myönnän, että tein täällä testin, jossa hain älykääpiötä eli tietynlaista vastausta. ONNEKSI OLKOON! OLET JUURI VOITTANUT KILPAILUN!
Huomasin kyllä yhteyden, mutta pidin itsetäänselvänä että poliisissa harrastetaan seksiä vain oman sukupuolen kanssa, koirapoliisit erikseen....
Seli...seli...seli...
Turha pyristellä kun paskat on housussa... et huomannu mitään.