Syyllistyy pahaan rasismiin kun ei uskalla puuttu Akin tekemisiin. Ajatelkaapas jos erivärinen henkilö olis aiheuttanut saman jutun niin olis nyt putkassa.
Kenenkään ei pitäis kokea tuollaista henkistä väkivaltaa jota Kadi sai syyttä osakseen.
Kenenkään ei pitäis kokea tuollaista henkistä väkivaltaa jota Kadi sai syyttä osakseen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Joo kyllä vaan jos joku olisi akia haukkunut samalla tavalla sukupuolen tai kansallisuuden perusteella kuin Aki haukkui Kadia, niin johan olisi maaimankirjat sekaisin.
Jeesustelua, hävetkää..
On se vaikeaa kun ei voi sanoa kukaan noin pientä asiaa muutamalla sanalla. En löydä sitä kohtaa jossa on Akin sanoma.
kun ei osaa mennä BB:n sivuilta kattomaan. Muutamalla sanalla tuota bolemiikkia on turha yrittää selittää.
Sensuuri on iskenyt. MTV3kin on siistinyt Akin puheet pois jotta tieto ei enään leviäisi. Kiintiömusta on pidettävä talossa keinolla millä hyvänsä.
Näin luki vielä aamulla;
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=500000000000002&conference=664&posting=22000000029266928