Kadi epäsosiaalinen sen todistavat

murrot ja väkivaltakin.
4336
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kyllä mäkin oisin epäsosiaalinen kun tollasia idiootteja vaan maailma pullollaan.

Äänestä

Ja mitä sitten, jos oliskin epäsosiaalinen? (tosin on sata kertaa sosiaalisempi, kuin talon muut naiset). Et taida tietää koko sanan merkitystä?

ja, vaikka oliskin epäsosiaalinen, Akin käytöstä ei puolusta MIKÄÄN. Taidat olla joku Akin kaveri? Heh heh, kuule aika epätoivoista puiolustella, meillä ei täs maassa oikein hyväksytä naistenhakkaajia!

Äänestä
  • eikä vaan Kadin.

    Äänestä

Turhaa moskaa, olisit vaan pitänytn omana tietonasi. Kadi ei sentään uhkaile muita talon asukkaita väkivallalla, ei alista toista sukupuolta eikä ole todistettavasti rasisti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jo entiset kirjoitti:

murrot ja väkivaltakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu