Kertokaa

ihmeessä te jotka tiedätte mistä saa imuroitua ilmaseks ohjelman,joka "tappaa"popupit.Sen verran vituttaa ne turhat paskajutut että tarttis tehdä jotain.
3147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

http://www.kolumbus.fi/eero.muhonen/FS/Index.html

Mutta et kuitenkaan kaikista tule pääsemään eroon, kokemuksesta sen voin kertoa.

Tässä on myös suomenkielinen tuki, joten jos ei lontoo oo hyvin halussa, niin suosittelen...

Äänestä
  • siis tuo free surfer mk2 on ilmainen....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nyppii... kirjoitti:

ihmeessä te jotka tiedätte mistä saa imuroitua ilmaseks ohjelman,joka "tappaa"popupit.Sen verran vituttaa ne turhat paskajutut että tarttis tehdä jotain.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu