Palstalaiset

Te ette varmaan itsekkään tiedä kuinka heikoilla hangilla te tallustatte! Pitäkäähän varalta lumikengät jalassa
3155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sä olet pelkkä tyhmä virolainen huora mulle.

Varo ettet kohta ole palasina tossa lattialla. Vasikoiden kaulat viilletään auki!

Äänestä
  • Eipät nyt tekoilla tiellä omatta ahtittuneituutetta taatana.

    Äänestä

Nonnii nyyyt pikkupaapelo lähtee nukkumaan nii jaktaa taat illalla pottailla samoja juttuja samoille palttoille. Kutikuti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kuningas123 kirjoitti:

Te ette varmaan itsekkään tiedä kuinka heikoilla hangilla te tallustatte! Pitäkäähän varalta lumikengät jalassa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu