Näyttiksen päivitys

Näytönohjain sano ittensä irti ja nyt pitäs ostaa uus. Eli mikä olis paras näyttis tälle kokoon panolle. P4 3.2ghz, Asus P4C800-E Deluxe, 2gb ram. WinXP.
2273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ehkä joku X1950Pro voisi tulla kyseeseen, mutta toinen kysymys on, kannattaako AGP-väyläiseen enää kuinka paljon sijoittaa (tuokin on muutaman kympin kalliimpi kuin vastaava PCIe-malli)...

Äänestä
  • Ens kesään asti aattelin tuolla koneella pärjäillä ja sit uus, joten kyllä vielä omasta mielestä on järkee päivittää tuo näyttis. Kiitos vastauksesta

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


,J.P, kirjoitti:

Näytönohjain sano ittensä irti ja nyt pitäs ostaa uus. Eli mikä olis paras näyttis tälle kokoon panolle. P4 3.2ghz, Asus P4C800-E Deluxe, 2gb ram. WinXP.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu