KADIN RYYPPYPUTKI

hänen omien sanojensa mukaan "joka ikinen päivä yhdeksän ja puoli viikkoa". Sairasta. Ryypätä se laiska läskiperse näköjään osaa, mut ei mitään muuta
7729
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

kaikkien uusien tuloa (ja alkoholin saamista) halusi viinaa...

Äänestä
  • tuttua monelle opiskelijallekin, jotka viettää hiukankin menevämpää elämää, onpa ollut tuttua itsellekin aikanaan, enkä ole alkkikseksi silti herennyt!? ; )

    Äänestä

Minäkin olin vuonna 1993 täysin alkoholisti, nyt naukkaileen joskus harvoin, se menneisyydestä. Ja Kadi ei ole alkoholisti.

Äänestä
  • väittänytkään, että Kadi olisi alkoholisti.

    Onkohan sulla alko-liuotin tehnyt tehtävänsä?

    Äänestä

Mitä helvettiä? Sehän on hieno piirre nuoressa naisessa, että viina maistuu. Niiden kuulukin juoda! Sääli vaan, että niille annetaan ihan liian vähän viinaa.

Jos absolutisteja kaipaat, niin mene aa-kerhon kokoukseen tai pyhäkouluun. Jumalauta sentään, jos viinaa on ainut keino saadaa noihin tylsiin ihmisiin säpinää, niin sitä pitäisi juottaa niille koko ajan.

Säälittävää ininää tuollainen. Eihän kukaan jaksa pyhäkoululaisia katsoa.... Ääliö!

Äänestä
  • olet,"tollo"!Olet säälittävä,jos sinuunkin saa säpinää vain juomalla litkuja!Oletko niin tyhmä,että mielestäsi ei voi olla mahtava,hauskaa pitävä persoona,ilman että juo?!

    Äänestä

Jos hän olisi absolutisti,äänestäisin häntä vaikka voittoon,sillä juopottelu alentaa hänen yleiskuvaansa niin paljon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kesti kirjoitti:

hänen omien sanojensa mukaan "joka ikinen päivä yhdeksän ja puoli viikkoa". Sairasta. Ryypätä se laiska läskiperse näköjään osaa, mut ei mitään muuta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu