Jarkko fiksuin

talossa. Luonnekin on mitä mainioin. Ei hermostu eikä huuda pää punaisena. Osaa kokata ja rakentaa.
Onkohan miehellä muita erityistaitoja joista emme vielä tiedä??
Voittaja-ainesta sanoisinko.
4336
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

naisten vikittelyä ei vielä ole todistanut
en tiiä osaako sitä taitoa muuten OK

Äänestä

Mielestäni miehissä ei ole yhtään voittaja aineista .. Kyllä pitää tulla ulkopuolen huoneen tosi Suomalaisen miehen. Näki jo tuosta ei kukaan nostanut sormeakaan , kun pää punaisena afrikkalainen uuvatti huusi pää ja silmät punaisena kiiluen

Äänestä
  • suomalainen nainen, joten mitä sitä puolustamaan ventovieraita ja vielä laiskaa. Ota itse elätiksi, niin ei mene muiden rahoja.

    Äänestä

  • ei ollut kirjoitti:

    suomalainen nainen, joten mitä sitä puolustamaan ventovieraita ja vielä laiskaa. Ota itse elätiksi, niin ei mene muiden rahoja.

    Virolaiset on suomalaisten lähin sukulaiskansa ja ovat meitä vähälukuisempi, joten suomalaisilla on velvollisuus suojella virolaisia. Jos kuulisin jonkun sanovan tosielämässä jotai yhtä tyhmää ku mitä kirjotit niin olisit välittömästi heikoilla hangilla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja taitavin kirjoitti:

talossa. Luonnekin on mitä mainioin. Ei hermostu eikä huuda pää punaisena. Osaa kokata ja rakentaa.
Onkohan miehellä muita erityistaitoja joista emme vielä tiedä??
Voittaja-ainesta sanoisinko.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu