Hekaa ikävä!

En tiedä jaksanko katsoa enää BB:tä ku Heka lähti. Ainoa mielenkiintoinen henkilö Saulin lisäksi...
3251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ihan samaa mieltä!

miss u heka!

Äänestä

kuin pahaa ripulia.

Äänestä

No lopeta ihmeessä katsominen. En usko että kovin montaa
ihmistä kiinnostaa että katsotko BB:tä vai et.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Audrey kirjoitti:

En tiedä jaksanko katsoa enää BB:tä ku Heka lähti. Ainoa mielenkiintoinen henkilö Saulin lisäksi...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu