Oon pelannu wowia noin puol vuotta. Nyt kesälomalla pidin tauon,koska wowi alkoi kyllästyttää. Peliaikani on loppu,se loppu jo ennen kesää,mikä on yks syy miks aatelin pitää tauon. Menin WoWin sivuille tarkoituksenani ladata lisää peliaikaa. Koitin kirjautua manage acountiin,mutta sovut väittää että tollasta accoo ei ole olemassa. koitin sitte kysyy unohtunutta salasanaa,koska uskoin sen olevan syynä siihen että en pääse sisään.Mutta sitte sivu sano ettei kyseista accountin nimeä ole. No koitin mennää palauttamaan accountin nimen,mutta sivu sanoo että kyseistä sähköpostiosoitetta ei ole käytössä...Mä oon jumissa! helvetti ku nakertaa mä haluun pelaa wowii!!! eli onko mahollista et blizzu poistaa accountin koska sitä ei olla käytetty pitkään aikaan? Pliz jelppiiii!
helppiä.
jeesus.
7462
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Minun mielestäni he eivät poista accountteja ihan noin vaan, onko mahdollista että joku poistanut accounttisi tietäen tunnuksesi? Voithan aina ottaa yhteyttä blizardiin ja kysyä mitä on tapahtunut. Onhan se cd key tallella?
olitko varmasti Wow europe sivuilla?
Olin,ja CD-key on tallella.
Pitänee ottaa blizzuun yhteyttä.
Mullakin oli sama ongelma mut se korjaantuu sille et mees sinne WoW europe sivuille elikkä sää oot ollu väärällä sivulla. Hae googlesta sanalla wow ni siinä lukee "wow europe.
mulla taas ei kirjaudu sisää jos meen googlen kautta mut jos meen suoraan www.wow-europe.com
ja kirjoitan account nimeni isolla ja salasanan niin alko pelittää =D
olit sivulla worldofwarcraft.com...
Tuskinpa hän oli. Blizzard yleensä useamman kuukauden päästä saattaa siirtää accountteja "syrjempään" mikäli niillä ei pelata pitkään aikaan. Niitä ei siis poisteta. Saat sen takaisin ottamalla Blizzardiin yhteyttä... Eli ei ongelmaa. Kavereillani sekä itselläni oli joskus sama juttu.