Mypa

edelleen 1-0 Honkaa vastaan. Onneksi kentällä on hyvät valot, että kaikki tummemmatkin pelaajat erottuvat.
1191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mohamed Fofanaan ja tämä jäi makaamaan kentän pintaan ja tuli senjälkeen vaihtoon.
Selostaja Virkkunen soimasi suomalaispelaajaa, että olisi voinut jättää sen tekemättä.
Vai ei saa mustia miehiä taklata. Ilmeisesti ei.
Paska selostaja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


johtaa kirjoitti:

edelleen 1-0 Honkaa vastaan. Onneksi kentällä on hyvät valot, että kaikki tummemmatkin pelaajat erottuvat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu