Jämsän

Pitäkää kiinni vain asioista, viitaten kaavoitusasioihin, ei täällä yksi mies mellasta miten haluaa, joku roti siihenkin on tultava!!
8960
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

...joka on kateudesta haljeta.

Äänestä

Taitaa olla sopeutumisvaikeuksii kun huomaa ettei ookkaan enää yksin kukkulan kunkku. (keskari eilen ja koilari tänään)

Äänestä
  • "kukkulan kuninkaan" käyttäytyminen aika paljon asenteesta muita ihmisiä kohtaan, "jos ette tee niin kuin minä sanon niin en leiki teidän kanssa".
    Minä itte eikä kukaan muu mitään, naurettavaa toimintaa!!

    Äänestä

Maksaako edes verojaan Suomeen?!!

Äänestä
  • Mistä niin epäilet?

    Äänestä

ja missä asiassa? Kannattaa perustella huuteluitaan, eikä syytellä turhia.

Äänestä
  • edellä lukemistaan lehdistä "(keskari eilen ja koilari tänään)"

    Äänestä

Keskari: "Neuvotteluja käydään, mutta ei yhteiskunta voi pyöriä yhden yrityksen ympärillä"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


päättäjät kirjoitti:

Pitäkää kiinni vain asioista, viitaten kaavoitusasioihin, ei täällä yksi mies mellasta miten haluaa, joku roti siihenkin on tultava!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu