BB-SUOSIKKISI?

Suoraan sanottuna en voi sietää tätä ohjelmaa, mutta en myöskään voi olla ihailematta sitä tummahiuksista kaunotarta, jonka nimeä en muista.


"Mitä tänään tulee teeveestä"


MarttyyriMallari-TTt
5464
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

tänään tulee kauniit ja rohkeat

Äänestä
  • Aloittaja

    kiitos infosta.


    "Ketä lienetkään"


    MarttyyriMallari-TTt

    Äänestä

ja Tiina saa kakkose(e)n.

Äänestä
  • Aloittaja

    Suvi ja teillä on siellä talossa myös tietokoneet mukana? :K


    "Älä itseäsi kehu"


    MarttyyriMallari-TTt

    Äänestä

En voi sietää koko ohjelmaa, jos vahingossa avaan kyseisen ohjelman aikana subbarilta kanavan silloin niin vaihdan heti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


marttyyrimallari-ttt kirjoitti:

Suoraan sanottuna en voi sietää tätä ohjelmaa, mutta en myöskään voi olla ihailematta sitä tummahiuksista kaunotarta, jonka nimeä en muista.


"Mitä tänään tulee teeveestä"


MarttyyriMallari-TTt

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu