Farbodi on malli

3426
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

miksi?naurettavan näkönen...

Äänestä

Mies on yhtä karvaa ja "kehutaan" komistukseksi,meiän kissa on komistus,karvoihin katsomatta.

Äänestä
  • voi olla kuvissa esim. oikein jees.
    tääl tuntuu olevan joka asiasta niin kauheen kateellista porukkaa, hyvähän on se että jostain tienaa rahansa, niinku me jokainen, kuka mistäkin, vaikkapa mallina olemisesta, ei paha.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


7 lehti kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1439633

Voi voi sanoi Hitler.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu