...no eih,oikeesti mä mietin,kun tässä on lauantaina tarkotus mennä yhteen biletyspaikkaan...ja oikeasti toivon että näen ihastukseni[the big one] ja voisin ehkä jutskata hänelle jotain...mutta toisaalta olen niin ujo,että jauhot menee suuhun jos näenki sen vaa vilaukselta...ja mitäs se mulle nyt puhuis?oon kasilla,sitä vuotta nuorempi. Ja kuulemma Hän on juo...sitä en tiä kui paljo...*naurahtaa* oikeastaan mun pointti on sama kuin muillakin:pelkään rukkasia, tai sitä et siel biletyspaikas törmään ihastukseeni[the big one] jolla olisikin joku hyvännäköinen blondi kainalossa tai jotain....:S
olipahan vuodatus...
olipahan vuodatus...
Vastaukset 3
Vanhimmat
Itselläni ainakin käytös korostuu.. sanon asiat paljon suorempaan kuin selvimpäin. Eli pakit antaisin suht tökerösti, mutta varmaan myöntäisin mahdollisen ihastumisenikin helpommin.
Ja tietysti kävely horjuu, silmät harittaa, räkä valuu pitkin poskia ja jossain välissä joudun vaihtamaan nelivedolle.
Muuten oon ihan samanlainen kännissä kuin selvänäkin
meet vaan yksinkertasesti jutteleen sille! vähäsen saa olla päissään mutta jos ei meinaa pystyssä pysyä niin sillon ei kantsi koittaa ketään pokata... eli painut vaan jutteleen sille!! ei siitä muuten mitään tuu!
Joo mee ihmeessä jutteleen. Ite oon kännissä aika normaali tosin nelivetoon joutuu tietenki turvautumaan välillä eikä katsekontakin moudostaminen välttämättä oo niin helppoa. Jos pääset juttelemaan sen kanssa niin kannattaa tehä jotain sellasta minkä muistaa vielä seuraavanaki aamuna, vaikka muuten oliski muisti vähän pätkiny.