Sarasvuo liikuttaa

Sarasvuo osti rakennusalaa sillä seurauksella että euroopanlaajuiset osakemarkkinat romahtivat 5 prosenttia kyseisellä alalla. Onko Sarasvuo meidän päivien Ilkka Kylävaara?
3237
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei ainuttakaan kommenttia tähän repivään avaukseen. Eikö Sarasvuo kiinnosta enään ketään? Eikö täällä ole yhtäkään helppouskoista naista joka syöksyisi puolustamaan Sarasvuota?

Äänestä

Kylävaara on ainakin parempi kirjailija.

Äänestä
  • jari on söpö. Ottaisin heti. Terv Kari

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


markkinoita kirjoitti:

Sarasvuo osti rakennusalaa sillä seurauksella että euroopanlaajuiset osakemarkkinat romahtivat 5 prosenttia kyseisellä alalla. Onko Sarasvuo meidän päivien Ilkka Kylävaara?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu