..kirjoituksia. Minusta ihmisiä, etenkin Akia Ja nyt Farbodiakin pistetään niin huokealla ja rasistisesti, että kuvottaa.Missä on seriffit, mitä vastaa ylläpito. Nyt lähtee pahalta haiseva viesti subille 24 palstan valvojille!
Kuka täällä valvoo??
santtu..
6331
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Onko "huokealla" pistämistä se, että Aki äsken sanoi, ettei Anna (Abrey vai mikä ko, Idolsin sukunimi olikaan) osaa laulaa suomalaisia lauluja, koska hän on latinoperäinen ja osaa laulaa vain ko. alkuperää olevia lauluja.
"Huokeuksia" on niin monenlaisia eikä koskaan voi tietää, mikä ketäkin loukkaa.
Minua esim. loukkaa sellaiset "huokeudet" naisista kuin: "Olet VAIN nainen", "koirani on tärkeämpi minulle kuin avovaimoni", "oo hiljaa tai mä tuun paneen sua" yms. Sanoi ne sitten kuka tai minkävärinen ihminen tahansa ja missä tahansa (tällä en viitannut kehenkään bb-talon asukkaaseen).
kirjoittajaporukkaa täällä. Ei ihmisiä saa haukkua ihon värin perusteella.
viime vuonna sentään oli sheriffi aina silloin tällöin paikalla vähän sensuroimassa. Tää on kyllä tämmönen teinien uhoamispaikka kun ei kotona uskalla ettei isi anna remmistä. ja koulussa ollaan varmaan niin hiljasta paitsin kun ylempiluokkalaiset käy välillä vetämässä nekkuun niin sitten itketään ja tullaan tänne purkamaan patoutumia ja räyhäämään. Vittu mitä häviäjiä!!!!!
Aivan vapaasti voi ilmoittaa asiattomasta viestistä. Ja tosi helpolla. Klikkaa vaan siihen missä on punainen STOP-käsi ja teksti "ilmoita asiattomasta viestistä". Näin helppoa se.
olen tuota "STOP"-merkkiä käyttänyt :))) Onhan se helppoa, mutta ei oikein mitään tapahdu!
Totta. Mutta olen kumminkin huomannut, että viiveellä tapahtuu. Ei kaikki, niillä taitaa olla harvempi suodatin siellä ylläpidossa.